• $ 5,7355
  • € 6,3196
  • 275.258
  • 102590
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Deniz Keskin Yardımcı kimdir, kaç yaşındaydı? Kerim Yardımcı'nın eski eşi intihar etti

“Deniz Keskin kimdir?” sorusu araştırılan konular arasında yer alıyor. Kerim Yardımcı’nın eski eşi Deniz Keskin neden intihar etti? Ünlü avukat Kerim Yardımcı'nın geçtiğimiz sene boşandığı ve evliliğinden bir de oğlunun olduğu eski eşi Deniz Keskin İstanbul Beykoz'da bulunan evinde intihar etti. Keskin'in cenazesi yapılan incelemenin ardından adli tıp morguna kaldırıldı.

Kerim Yardımcı’nın eski eşi Deniz Keskin’in ölüm haberi gündemde yer alıyor. Deniz Keskin kimdir? Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt, Avukat Kerim Yardımcı'nın eski eşi ile ilgili haberi köşesine taşıdı. Ünlü avukat Kerim Yardımcı'nın geçtiğimiz sene boşandığı ve evliliğinden bir de oğlunun olduğu eski eşi Deniz Keskin İstanbul Beykoz'da bulunan evinde intihar etti. Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

DENİZ KESKİN KİMDİR?

Deniz Keskin ünlü avukat Kerim Yardımcı’nın eski eşidir.

KERİM YARDIMCI’NIN ESKİ EŞİ DENİZ KESKİN İNTİHAR ETTİ

Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt, Avukat Kerim Yardımcı'nın eski eşi ile ilgili haberi köşesine taşıdı. Ünlü avukat Kerim Yardımcı'nın geçtiğimiz sene boşandığı ve evliliğinden bir de oğlunun olduğu eski eşi Deniz Keskin İstanbul Beykoz'da bulunan evinde intihar etti.

Olay geçtiğimiz cuma günü Beykoz Çubuklu'da bulunan bir lüks sitede meydana geldi. Sosyetinin tanınmış isimlerinden Deniz Keskin, iddiaya göre oturduğu kendisini iple asarak intihar etti. Keskin'in cenazesi yapılan incelemenin ardından adli tıp morguna kaldırıldı. Keskin'in ünlü avukat Kerim Yardımcı'nın eski eşi olduğu öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Milyonlarca insan tarafından dinlenen “Çok Sevdim Yalan Oldu” şarkısının sahibi belli oldu. Parça

´Çok Sevdim Yalan Oldu´ Şarkısının Sahibi Belli Oldu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Günlük hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler

Herkes bu genç kadını konuşuyor