• $ 6,0835
  • € 6,8198
  • 251.269
  • 86.072
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Cani anneden bebeğe öldüren dayak

Birlikte yaşadığı İlhan Korkmaz tarafından terk edilince bunalıma giren Aysel Y., 15 aylık bebeğini döverek öldürdü. Gözaltına alınan cani annenin battaniyeye sarılı bebeğin cesedini taşıması ise dikkat çekti. 

SONER KAN

Adana’da daha önce iki evlilik yapan ve ikinci eşiyle arasındaki resmi nikah devam eden İlhan K. (48), buna rağmen Aysel Y.’ye (23) dini nikah kıyıp birlikte yaşamaya başladı. Çiftin, yaklaşık 15 ay önce kimlikte ‘Emine’ adını verdikleri ancak ‘Pınar’ diye çağırdıkları bir kızları, 20 gün önce de İlhami adını verdikleri erkek bebek dünyaya geldi. Ancak bir süredir Aysel Y. ile sorun yaşayan İlhan Korkmaz, evi terk edip ikinci eşine geri döndü. Bunun üzerine bunalıma giren Aysel Y. Çukurova’ya bağlı Fatih Mahallesi’ndeki evinde önceki gece yarısı Emine bebeği darp etti. Annesinin şiddetine daha fazla dayanamayan minik Emine ölürken, cani anne de akrabalarını arayıp durumu bildirdi. 

‘Canım istedi öldürdüm’

Akrabaların ihbarıyla eve giden polisler ‘cani anne’yi bebeğinin başında beklerken buldu. Küçük kızın vücudundaki morluklar dikkat çekerken, kucağında cansız bebeğiyle birlikte gözaltına alınan Aysel Y., kendisini görüntüleyen gazetecilere; “Psikolojim bozuktu, canım istedi öldürdüm, ne var?” demesi tüyler ürpertti. 

Akli dengesinin yerinde olup olmadığı araştılıyor

Aysel Y. akli dengesinin yerinde olup olmadığı belirlenmesi için Adana Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanedeki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

Babanın en ağır yükü

Adli Tıp Kurumu’na gelerek 15 aylık kızının cesedini alan baba İlhamı Korkmaz gözyaşlarına boğuldu. Kız bebek, Kabasakal Mezarlığı’nda toprağa verildi. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Aydın Adnan Menderes Bulvarı´nda sahibi tarafından gezmeye çıkartılan pitbull cinsi köpek kediye sal

Aydın´da pitbull cinsi köpek kediye saldırdı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Dört ülke Şahi209 için teklifte bulundu