• $7,3324
  • €8,833
  • 407.115
  • 1526.57

WhatsApp soruşturma  
haberleri

WhatsApp soruşturma ile ilgili tüm haberleri ve son dakika WhatsApp soruşturma haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Canlı Anlatım: WhatsApp geri adım atmıyor... 15 Mayıs'ta ne olacak?">
Canlı Anlatım: WhatsApp geri adım atmıyor... 15 Mayıs'ta ne olacak?

Canlı Anlatım: WhatsApp geri adım atmıyor... 15 Mayıs'ta ne olacak?

WhatsApp, 4 Ocak'ta açıkladığı yeni gizlilik ilkelerini AB üyesi devletleri istisna tutarak başta Türkiye olmak üzere diğer birçok ülkeye “zorla dayatacağını” açıkladı. Tepkilerin odağındaki WhatsApp, söz konusu kararından dönmeyeceğini belirtti. Söz konusu şartların kabul edilmemesi durumunda 8 Şubat 2021'den itibaren kullanılamayacak olan WhatsApp ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Rekabet Kurulu'nun ardından KVKK'nın da WhatsApp hakkında inceleme başlattığı açıklandı.

Rekabet Kurulu WhatsApp kararı nedir? WhatsApp sözleşme iptali resmi açıklama geldi mi? ">
Rekabet Kurulu WhatsApp kararı nedir? WhatsApp sözleşme iptali resmi açıklama geldi mi?

Rekabet Kurulu WhatsApp kararı nedir? WhatsApp sözleşme iptali resmi açıklama geldi mi?

WhatsApp'ın son sözleşmesi son günlerin en çok tartışılan ve konuşulan konularından biri haline geldi. Kullanım koşullarını değiştiren WhatsApp 8 Şubat'a kadar gizllik politakasının kabul edilmesi gerektiğini bildirdi. Bu durum sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. WhatsApp'a soruşturma mı açıldı? WhatsApp sözleşme iptali resmi açıklama geldi mi? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Rekabet Kurulu, Facebook ve WhatsApp hakkında resen soruşturma başlattı ve WhatsApp verilerinin paylaşılması zorunluluğunu durdurdu.

WhatsApp ve Facebook'a soruşturma">
WhatsApp ve Facebook'a soruşturma

WhatsApp ve Facebook'a soruşturma

Rekabet Kurulu, Facebook ve WhatsApp hakkında resen soruşturma başlattı ve WhatsApp verilerinin paylaşılması zorunluluğunu durdurdu.