• $8,3624
  • €10,0991
  • 477.331
  • 1345.15

uyuyamama problemi  
haberleri

uyuyamama problemi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika uyuyamama problemi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Uykudan korkma hastalığına yakalanmış olabilirsiniz">
Uykudan korkma hastalığına yakalanmış olabilirsiniz

Uykudan korkma hastalığına yakalanmış olabilirsiniz

Halk arasında uyuyamama problemi olarak bilinen "Hipnofobi" uykudan korkma hastalığıdır. Uyku fobisi, kişilerde aşırı endişe, kâbus görme, ölüm korkusu gibi sebeplerle ortaya çıkıyor ve sağlığa zarar verecek birçok etkisi bulunuyor. Peki, her yaşta görülebilen hipnofobinin tedavisi var mı?

Uyumayı kolaylaştıran yöntemler! Uykusuzluğun sebepleri nelerdir?">
Uyumayı kolaylaştıran yöntemler!  Uykusuzluğun sebepleri nelerdir?

Uyumayı kolaylaştıran yöntemler! Uykusuzluğun sebepleri nelerdir?

Son günlerde koronavirüs tehdidi, evde kalma stresi, iş durumu derken uykusuzluk şikâyetleri artmaya başladı. Hatta birçok insan uyuduğu halde dinlenememekten yakınıyor. Peki, uykusuzluğun sebepleri nelerdir? İşte size uyumanızı kolaylaştıracak çözümler...

Uyku problemi olanlar dikkat! Cep telefonu kullanıyorsanız...">
Uyku problemi olanlar dikkat! Cep telefonu kullanıyorsanız...

Uyku problemi olanlar dikkat! Cep telefonu kullanıyorsanız...

Uyku gün içinde ayakta kalmayı sağlayan en önemli temel ihtiyaçtır. Birçok insan uykusuzluktan şikâyet ediyor ve uyku sorunu yaşıyor. Peki, yatağa yatınca uyuyamama sebepleri neler? Hiç düşündünüz mü? Gün içinde yaşanan stres, kaygı ve teknoloji uyku düzenini etkiliyor. Haberimizin devamında uyku sorunuyla ilgili detayları bulabilirsiniz.