• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14

uykusuzluğun sebepleri  
haberleri

uykusuzluğun sebepleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika uykusuzluğun sebepleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Uykusuzluğun sebep olduğu hastalıklar">
Uykusuzluğun sebep olduğu hastalıklar

Uykusuzluğun sebep olduğu hastalıklar

Uyku bozukluğunun birçok kişi için problem olduğuna dikkat çeken uzmanlar, uykusuzluğun sebep olduğu hastalıklar hakkında bilgi verdi.

Hamilelikte uykusuzluğa ve yorgunluğa çözüm önerileri">
Hamilelikte uykusuzluğa ve yorgunluğa çözüm önerileri

Hamilelikte uykusuzluğa ve yorgunluğa çözüm önerileri

Hamilelikte uykusuzluk ve yorgunluk en çok şikâyet edilen sorunlar arasında yer alıyor. Gebeliğin ilk üç ve son üç ayında uykusuzluk şikâyetlerinin arttığını belirten uzmanlar, hamilelikte uykusuzluğun sebeplerini anlatarak tavsiyelerde bulundu. İşte sağlıklı ve uykulu hamilelik geçirmenin yolları...

Uyumayı kolaylaştıran yöntemler! Uykusuzluğun sebepleri nelerdir?">
Uyumayı kolaylaştıran yöntemler!  Uykusuzluğun sebepleri nelerdir?

Uyumayı kolaylaştıran yöntemler! Uykusuzluğun sebepleri nelerdir?

Son günlerde koronavirüs tehdidi, evde kalma stresi, iş durumu derken uykusuzluk şikâyetleri artmaya başladı. Hatta birçok insan uyuduğu halde dinlenememekten yakınıyor. Peki, uykusuzluğun sebepleri nelerdir? İşte size uyumanızı kolaylaştıracak çözümler...

Uyku problemi olanlar dikkat! Cep telefonu kullanıyorsanız...">
Uyku problemi olanlar dikkat! Cep telefonu kullanıyorsanız...

Uyku problemi olanlar dikkat! Cep telefonu kullanıyorsanız...

Uyku gün içinde ayakta kalmayı sağlayan en önemli temel ihtiyaçtır. Birçok insan uykusuzluktan şikâyet ediyor ve uyku sorunu yaşıyor. Peki, yatağa yatınca uyuyamama sebepleri neler? Hiç düşündünüz mü? Gün içinde yaşanan stres, kaygı ve teknoloji uyku düzenini etkiliyor. Haberimizin devamında uyku sorunuyla ilgili detayları bulabilirsiniz.