• $7,3299
  • €8,817
  • 407.423
  • 1525.19
13 Haziran 2020 Cumartesi 10:09 | Son Güncelleme:

Zuhal Topal'la Sofrada 12 Haziran birincisi ve kazananı belli oldu! Zuhal Topal'la Sofrada sezon finali birincisi kim oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada 12 Haziran birincisi ve kazananı belli oldu! Zuhal Topal'la Sofrada sezon finali birincisi kim oldu"

Zuhal Topal'la Sofrada Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Gelin ve kayınvalidelerin beraber yarıştığı programda haftanın en yüksek puanı alan yarışmacı merak ediliyor. Zuhal Topal'ın sunumuyla seyirci karşısına çıkan programda en lezzetli yemek yapılmaya çalışılıyor. Kıyasıya rekabetin yaşandığı programda 12 Haziran puan durumu araştırılmaya başlandı. Zuhal Topal'la Sofrada sezon finali birincisi belli oldu! İşte yaşananlar..

Zuhal Topal’la Sofrada programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı yarışma programı izleyici ile buluşuyor. Severek takip edilen yarışmanın birincisi 15 bin TL'nin sahi oluyor. Gün sonunda kayınvalideler puan dağılımı yapıyor. Hafta boyunca en yüksek puanı alan kişi haftanın birincisi olmaya haz kazanıyor.  Zuhal Topal'la Sofrada hafta birincisi belli oldu! İşte 12 Haziran Cuma Zuhal Topal'la Sofrada kazananı...

ZUHAL TOPAL SOFRADA 12 HAZİRAN BİRİNCİSİ BELLİ OLDU!

Bu akşam sezon finaliyle ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada birincisi izleyicileri şaşırttı! Zuhal Topal'la Sofrada bu haftanın kazananı 39 puanla Gülşah Hanım oldu. Gülşah Hanım 15 bin TL değerindeki büyük ödülün sahibi oldu. Roza Hanım 35 puanla haftanın ikincisi, Gökçe Hanım 31 puanla üçüncü, Zübeyde Hanım 26 puanla dördüncü ve Vahide Hanım 23 puanla beşinci oldu.

BU HAFTA YARIŞAN İSİMLER 

8 Haziran Pazartesi yarışan Vahide Cavındır, 23 puan aldı.

9 Haziran Salı günü Gökçe Başayan yarıştı ve 31 puan aldı.

10 Haziran Çarşamba günü yarışan yarışmacı Gülşah Harmankaya ise 39 puan alarak yarışmayı önde götürüyor.

11 Haziran Perşembe günü Zübeyde Durmuş 26 puan aldı.

12 Haziran Cuma günü yarışan Roza Budayarova’nın puanı henüz belli olmadı.

<p>Dünyaca ünlü bir markanın eski modeli Adriana Lima ve saltbea hareketi ile popüler olan Nusret Gö

Haftanın Magazin Başlıkları... Fahriye Evcen, Kuruluş Osman'da

İstanbul Başakşehir'de İETT otobüsleri kafa kafaya çarpıştı

İstanbul'da yeni kontrollü normalleşme sürecinden ilk kareler

Milli Savunma Bakanlığı, Libyalı askerlere ''havan eğitimi'' verdi