• $ 5,6937
  • € 6,2944
  • 274.585
  • 101732
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

14 Haziran Yemekteyiz kim birinci? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı?

Yemekteyiz yarışmasında yeni yarışmacılar bu hafta da birinci olabilmek adına hünerlerini sergiledi. Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? 14 Haziran Yemekteyiz'de kim kazandı? diye merak edilmeye başladı. Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz renkli yarışmacıları, tartışmaları ve yaşanan olaylarıyla gündemden düşmüyor. En çok izlenen yemek programları arasında yer alan Yemekteyiz'de bu hafta yine heyecan doruktaydı. Yarışmada her gün farklı bir yarışmacı yemek yapıyor ve haftanın sonunda en yüksek puanı alan yarışmacı para büyük ödülün sahibi oluyor. İşte 14 Haziran Yemekteyiz bölümü ile ilgili detaylı bilgiler..

Onur Büyüktopçu'nun sunduğu Yemekteyiz'de bugün haftanın final heyecanı yaşanıyor. Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? 14 Haziran Yemekteyiz'de kim kazandı? araştırılmaya başladı. Her hafta farklı yarışmacıların olduğu Yemekteyiz’de haftanın sonunda en yüksek puanı alan yarışmacı, haftanın birincisi olarak büyük ödülün sahibi oluyor. Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz'de bu hafta Burak Şahingil, Sibel Özkan, Emine Solmaz, Barış Dönmez, Serpil Uzunçavdar yarışıyor. 14 Haziran Yemekteyiz birincisi belli oldu.

14 HAZİRAN YEMEKTEYİZ'DE KİM KAZANDI?

Yemekteyiz’de bu haftanın birincisi toplamda 27 puan ile Barış Dönmez oldu. Barış Dönmez 10 bin TL’lik para ödülünün sahibi oldu.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Tuzla’da Deri Sanayi Sitesi’nde bulunan bir polyester fabrikasında yangın çıktı. Çatıdan yükselen

Tuzla Organize Sanayi Bölgesi´nde Yangın!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Iraklı hayvansever evinde beslediği aslanı çocuklarından ayrı tutmuyor

Görüntüler ortalığı karıştırmıştı! Deniz Kuvvetlerinden UFO itirafı