İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 6,2625
  • 7,3056
  • 242.215
  • 96.603
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

14 Eylül Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu, kim kazandı? Yemekteyiz son bölüm izle TV 8'de!

Yemekteyiz 14 Eylül kim kazandı, haftanın birincisi kim oldu sorusu araştırılıyor. Yemekteyiz son bölüm izleyici karşısına çıkıyor. Hafta içi her gün TV ekranlarında yayınlanan yarışmanın yeni sezonu da büyük bir heyecanla takip ediliyor. Yarışmanın sunuculuğunu başarılı isim Onur Büyüktopçu yapıyor. Yemekteyiz’de her hafta beş yeni isim yarışıyor. Her gün farklı bir yarışmacının evine konuk olunuyor. Günün yarışmacısı bir menü hazırlıyor. Diğer katılımcılar gün sonunda yarışan kişiye puan veriyorlar. Onur Bey verdiği puanları haftanın finalinde açıklıyor. Bu hafta Yemekteyiz'de Şükran hanımın Aytekin beyin menüsü için 'kahvaltı sofrası' tanımlaması yapması diğer yarışmacıların tepkisini çekti. Yemekteyiz'de Aytekin beyin menüsünde hiçbir şeyi beğenmeyen, yemekler konusunda bilgisi olmadan yorum yapan Serkan beye diğer yarışmacılardan tepki... Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu, haftanın 3. gününde konuk olduğu masada Aytekin Bey'in yorumları karşısında tepkisini dile getirdi. Bu hafta kazanan ismin kim olduğu açıklanır açıklanmaz haberimiz içerisinde yer alacak.

x

Yemekteyiz’de haftanın birincisi kim oldu, kim kazandı sorusu araştırılıyor. Yemekteyiz 14 Eylül finali kazanan kim oldu? Yemekteyiz izleyici karşısına hafta içi her gün TV 8 ekranlarında çıkıyor. Yarışmanın yeni sezonu da büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Yarışmanın sunuculuğunu başarılı isim Onur Büyüktopçu yapıyor. Yemekteyiz’de her hafta beş yeni isim yarışıyor. Her gün farklı bir yarışmacının evine konuk olunuyor. Günün yarışmacısı bir menü hazırlıyor. Diğer katılımcılar gün sonunda yarışan kişiye puan veriyorlar. Yarışmacı adayları yaptıkları yemekleri diğer yarışmacılara beğendirtmek zorunda. E tabi herkesin damak zevki bir olmayacağı için; eleştiriler, fikir ayrılıkları ve zevk alınmayan yemek yorumları ise havada uçuşacak. Ortalık ring alanına dönerken bu ortamı sakinleştirmek ise yakışıklı sunucu Onur beye kalıyor. Haftanın sonunda yani cuma günün de ise haftanın birincisine büyük ödül olan 10.000 tl veriliyor. Bu hafta Yemekteyiz'de Şükran hanımın Aytekin beyin menüsü için 'kahvaltı sofrası' tanımlaması yapması diğer yarışmacıların tepkisini çekti. Yemekteyiz'de Aytekin beyin menüsünde hiçbir şeyi beğenmeyen, yemekler konusunda bilgisi olmadan yorum yapan Serkan beye diğer yarışmacılardan tepki... Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu, haftanın 3. gününde konuk olduğu masada Aytekin Bey'in yorumları karşısında tepkisini dile getirdi. Bu hafta kazanan ismin kim olduğu açıklanır açıklanmaz haberimiz içerisinde yer alacak.

YEMEKTEYİZ YARIŞMASINI KİM KAZANDI?

Yemekteyiz yarışmasında haftanın birincisi Ebru Hanım oldu. 

YEMEKTEYİZ YARIŞMACILARI KİMDİR?

AYTEKİN ÇİBUK

Haftanın ilk gün yarışmacısı. 34 yaşında, pazarcı ve plastik imalatçısı. Eşi ve iki çocuğuyla birlikte yaşıyor. Hayatında hiç görmese de köpekbalığı fobisi var. ıstakozdan nefret ediyor.

ŞÜKRAN GÜNEŞ

İkinci gün yarışmacısı. 29 yaşında, moda tasarımcısı, bekar. 12 yaşından beri çalışıyor. Ailenin geçimini o sağlıyor. Aynı zamanda şarkı sözü ve beste yapıyor.

SERKAN GÜLÜK

Üçüncü gün yarışmacısı. 26 yaşında, insan kaynakları uzmanı. Ailesiyle birlikte yaşıyor. Basketbol oynamayı seviyor. Egosu yüksek ve bu huyunu çok seviyor. Havalı saçlarına dokunulmasından nefret ediyor.

ŞÜKRAN DİNDAR

56 Yaşında, emekli. Hayata pozitif bakan biri. En sevmediği özelliği çok konuşması.

EBRU BİLGİ

37 yaşında, bankacı ve bekar. Hoşgörülü, açıkgörüşlü ama lider kişilikli. Balığı, özellikle de hamsiyi sevmiyor.

BU HAFTA NELER OLDU?

Yemekteyiz'de Şükran hanımın Aytekin beyin menüsü için 'kahvaltı sofrası' tanımlaması yapması diğer yarışmacıların tepkisini çekti.

Yemekteyiz'de Aytekin beyin menüsünde hiçbir şeyi beğenmeyen, yemekler konusunda bilgisi olmadan yorum yapan Serkan beye diğer yarışmacılardan tepki...

Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu, haftanın 3. gününde konuk olduğu masada Aytekin Bey'in yorumları karşısında tepkisini dile getirdi.

Haftanın 3. gününde bir araya gelen Yemekteyiz yarışmacılarından Aytekin Bey ve Şükran Hanım arasında kısa süreli bir anlaşmazlık yaşandı.

Yemekteyiz yarışmacılarından Serkan Bey ve Şükran Hanım arasında 'süt' tartışması yaşandı.

Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu, haftanın 4. gününde konuk olduğu evde yarışmacıların hiçbir yemeği beğenmemesinden yana dert yandı.

Yemekteyiz programındaki dış ses görenleri şaşırttı!

TV 8’de yayınlanan Yemekteyiz programındaki dış sesin kim olduğu merak ediliyordu. Yemekteyiz programında yüzünü görmediğimiz Tarkan Koç ifşa oldu. Yemekteyiz dış ses Tarkan Koç kimdir nereli fotoğrafı nasıl soruları merak ediliyor. Tarkan Koç, 25 Haziran 1971 tarihinde Ankara‘da doğmuştur.

1988 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun oldu. Ardından girdiği Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera-Şan bölümünde okuduktan sonra 1997 yılında bu bölümü bitirdi.

YEMEKTEYİZ YARIŞMASI SAAT KAÇTA?
Hafta içi gündüz kuşağının en çok izlenen yarışmalarından biri olan Yemekteyiz saat kaçta başlayacak? Yemekteyiz hayranları ve sosyal medya kullanıcıları Yemekteyiz'in saat kaçta başlayacağını merak ediyor. Yemekteyiz yarışması haftaiçi her gün var. Yarışmacılar birbirinden değişik ve güzel yemekleri büyük para ödülünü almak için sergileyecekler. Yemekteyiz haftaiçi her gün 15:45'te TV8'den izlenebilir.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,

Bakan Varank, HÜRKUŞ´un deneme uçuşuna katıldı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Kanal D'yi çıkmaza sokan dizi! Fişini bu kez çekiyor mu?

Gözlem noktalarına beton blok sevkiyatı

En Çok Okunanlar