• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
16 Şubat 2021 Salı 13:02 | Son Güncelleme:

Survivor Sergen'in acılarla dolu hayat hikayesi ortaya çıktı. Gözyaşlarını tutamadı!

Survivor Sergen'in acılarla dolu hayat hikayesi ortaya çıktı. Gözyaşlarını tutamadı!

Survivor 2021'in dün akşamki yeni bölümünde, takımlar büyük ödül oyunu için kıyasıya bir rekabete girdiler. Ünlüler takımında yarışan Sergen Bayar, oyun öncesi ailesiyle ilgili anlattıklarıyla izleyenleri üzüntüye boğdu. Gözyaşlarına hakim olamayan Sergen, yaşadığı duygunun burada değişmesini umduğunu belirtti.

Survivor 2021 tüm heyecanıyla devam ediyor. Oyunlardaki başarısıyla öne çıkan Sergen Bayar, ödül oyunu öncesinde geçmişte yaşadıklarını gözyaşları içerisinde anlattı. Annesini çok özlediğini söyleyen Sergen, henüz küçük bir çocukken dağılan ailesinden bahsederken gözyaşlarına boğuldu.

"TEK DÜŞÜNDÜĞÜM ŞEY AÇLIKTI"

Sergen, "Survivor'a gelmeden önce zorlanacağımı düşündüğüm tek şey açlıktı. Buraya geldiğimde ise zorlandığım son şey açlık oldu." dedi ve ailesinden bahsetti. "Benim ailem küçükken dağıldı. Sürekli anne tarafı baba tarafı derken çok özlem çektim. Özlem çok güzel bir duygudur. Bu yüzden ben bu insani duyguyu kaybetmişim. Buraya geldiğimde de öyle olacağını düşündüm ama gerçekten öyle olmadı."

"ANNEMİ ÇOK ÖZLÜYORUM..."

"Annemle babam ayrıldıktan sonra çok kısa bir süre babamla kaldım. Sonra her şeyimi annemle geçirdim. Burada bazen şey oluyor açım, kıyafetlerim temiz değil. Sefil haldeyim ama bu zor değil. Annemin beni yetiştirirken neler çektiğini düşünüyorum; adada annemi çok özlüyorum. Türkiye'deyken bu kadar özlemiyordum belki ama dediğim gibi ona sarılmak..."

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

"Küçükken anne babanın ayrılmasının söyle bir etkisi oluyor çocuğa... Özel bir gün olduğunda günün belli kısımlarında farklı aile üyeleriyle geçiriyorum. Bölünüyor insan. Bunu uğraşıyorum demek için söylemiyorum. Keşke bu doğumdan itibaren herkes hep bir arada olsa."

Sergen sözlerine şu şekilde devam etti ; "Çocukken verilemeyen aile sevgisi büyüdükçe özlem hissini yok ediyor. Bu da birine sarıldığınızda bir şey hissetmemenize neden oluyor. Bu dünyanın en kötü hissi olabilir. Umarım buraya gelme vesilesi ile bu değişir. Gönül ister ki hiçbir aile, yuva bozulmasın"

<p>DİSK'e bağlı Genel-İş ile Maltepe Belediyesi arasındaki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşm

Maltepe'de 5 gündür çöp toplanmıyor

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek