HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,5988
  • 6,4482
  • 219.905
  • 98.991
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Survivor'da elem adayları belli oldu

Survivor'da dokunulmazlık oyununun kimin kazandığı ve eleme adaları olarak kimleri çıktığı merak ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda değişen format gereği Survivor'da her hafta artık iki dokunulmazlık oyunu yapılıyor. Yarışmada Cumartesi ve Pazar günleri dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Yarışmanın sevenleri özellikle dokunulmazlık oyununu oynanan günleri yakından takip ediyorlar.

x

21 Nisan'da eleme adayları Sahra ve Adem oldu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

22 Nisan’da dokunulmazlık oyununu kimin kazandığı haberimiz içerisine eklenecektir.

21 Nisan’da dokunulmazlık oyununu kazanan takim Gönüllüler oldu. Ünlüler takımı tarafından yapılan oylama sonucu arkadaşları tarafından adı en çok yazılan isim olan Sahra Işık birinci eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanarak bir hafta daha Survivor adasında kalmayı garantileyen Elif Şadoğlu da ikinci eleme adayını belirledi. Elif Şadoğlu’nun belirlediği isim Adem Kılıççı oldu.

Diğer eleme aday ya da adaylar yarın akşam oynanacak eleme oyununun ardından belli olacak. Eğer bu oyunu da ünlüler takımı kaybederse eleme konseyinde bir kişiyi daha seçecekler. Ancak kaybeden takım bu sefer gönüllüler takımı olursa, gönüllüler takımından iki isim eleme adayı olacak ve toplamda 4 Survivor yarışmacısı eleme potasına çıkacak.

21 NİSAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler takımı iki akşam önce oldukça lezzetli bir ödül için karşı karşıya geldi. İki takım yarışmacıları da ödülü kazanıp karınlarını doyurmak istiyordu. Açlıktan dolayı oldukça enerji kaybeden iki takım yarışmacıları ödülü kazanmak için mücadele verdiler. Ödül lahmacundu. Ödülü duyan iki takım yarışmacıları adeta kendinden geçti. Ödül oyununa damga vuran anlardan biri Merve- Sema gerginliği oldu. Sema'nın sert söylemleri Merve'nin sinirlerini bozdu.

Başarılı yarışmacı, "Sema abana niye böyle çıkış yapıyorsun." diyerek takım arkadaşına sitemde bulundu. Son ana kadar devam eden mücadelede kazanan takım yine ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı gönüllüler takımını 10-6 yenerek ödülü  afiyetle yediler.

BARAKA OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam yayınlanan yeni bölümde ilk olarak baraka oyunu oynandı. Bu hafta dokunulmazlığı kazanmak isteyen Gönüllüler takımı akşama çok iyi başladı ve baraka oyununda Ünlüler takımını 10-6 mağlup ederek barakaların sahibi oldu.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
İstanbul´da ani gelişen olaylara müdahale edebilmesi için yaklaşık 16 bin polis ve bekçiye komando e

Görüntüler İstanbul´dan: 16 bin kişiye komando eğitimi verildi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En sevimli yavru köpekler

Valizin çekme kolundan uyuşturucu çıktı

En Çok Okunanlar