İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.7047
  • 5.5322
  • 197.39
  • 101.138
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Meryem dizisinde Oktay daha fazla kaçamıyor

Meryem 28. bölümde, Oktay ise son zamanlarda verdiği yanlış kararlar yüzünden planları tutmuyor. Bir yandan Savaş diğer yandan polisler Oktay’ı kovalıyor. İyice kapana sıkışan Oktay daha fazla kaçamıyor ve polisler tarafından yakalanıyor.

x

Meryem’in ekranlara gelen 28. bölüm fragmanında; Savaş bu kez de Oktay’ın ölmediğini öğreniyor. Bunun üzerine son bir kez daha Oktay’ın peşine düşüyor.  Meryem’e onunla sonsuza kadar mutlu olacağını sözünü veren Savaş bunun mümkün olmasının ancak Oktay’ın ölmesiyle olacağını biliyor. Bu gerçeği Meryem’e söylemese de, Meryem onu anlayabiliyor. İkisinin de birbirine kavuşabilmesi için Oktay’ın tamamen hayatlarından çıkması şart olduğundan Meryem bir çıkar yol arıyor. Çünkü Meryem sevdiği adam kavuşmuşken tekrar kaybetmeyi göze alamadığından Oktay’ın peşinden gitmesini istemiyor. Savaş ise bir kez daha onu dinlemeyerek Oktay’ı bulmak için çalışmalara başlıyor.

Oktay ise son zamanlarda verdiği yanlış kararlar yüzünden planları tutmuyor. Bir yandan Savaş diğer yandan polisler Oktay’ı kovalıyor. İyice kapana sıkışan Oktay daha fazla kaçamıyor ve polisler tarafından yakalanıyor. Oktay’ın polisler tarafından yakalanması Cennet’i çok sevindiriyor. Sonunda Savaş ve Cennet  müjdeli bir haber almış oluyor. Bundan sonra aşık ikili  hiçbir şeyin onların mutluluğunu bozamayacağına inanıyor. Savaş’ın söylediği ‘’ söz ben her sabah senin kokunla uyanacağım, bu yüzü her gördükçe ömrüm uzayacak’’ lafları Meryem’i çok duygulandırıyor.

Oktay karakola getirilince karşısına hiç beklemediği biri çıkıyor.Oktay karşısında Beliz’i görüyor. Beliz hiç beklenmeyen bir anda Oktay’ın karşısına çıkınca Oktay ne yapacağını şaşırıyor. Beliz’’ sevgililer günün kutlu olsun ‘’ diyerek kötü bir intikam alacağını sinyalini veriyor. 

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
24 Haziran´daki seçimlere günler kala siyasi partiler çalışmalarına hız verirken, AK Parti´nin seçim

AK Parti´nin seçim müziği belli oldu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Tarihin en büyük definesi bulundu! 18 milyar dolar değerinde

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar