• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
24 Nisan 2021 Cumartesi 09:20 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı'nda ortalık karışıyor! Naci, Han'ın boğazına bıçak dayadı

Masumlar Apartmanı'nda ortalık karışıyor! Naci, Han'ın boğazına bıçak dayadı

TRT1 ekranlarının vazgeçilmezleri arasına adını yazdıran Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Tansel Öngel, Birkan Sokullu ve Ezgi Mola'nın başrollerinde yer aldığı Masumlar Apartmanı'nın 31. bölüm fragmanı ekrana getirildi. Kazan dairesine zincirlenen Naci, kurtulabilmek için Han'a saldırır ve boğazına bıçak dayarken 'yardım' yazılı bir notu yemek kabına koyan Naci, Safiye'ye mesaj gönderir. Öte yandan Gülben'in sinir krizi geçirdiği anlara fragmana damgasını vurdu.

Salı akşamlarının en çok izlene yapımları arasında yazdıran başrollerinde Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Tansel Öngel, Birkan Sokullu ve Ezgi Mola gibi isimlerin rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisinin 31. yeni bölüm fragmanı ekrana getirildi.

Masumlar Apartmanı 31. bölüm fragmanında; Naci'nin tek hayali kazan dairesinden kurtulup Safiye'ye kavuşmaktır. Safiye de o anlarda İnci'ye Naci'yi anlatmaktadır. Naci, Han'ın boğazına bıçak dayayarak kendisini kazan dairesinden çıkarmasını söyler. Diğer yanda Naci, yemek kabına 'yardım' yazarak Safiye'nin görmesini dileyerek şansını dener.

Esat, artık Gülben'i mutlu etmek istediğini ifade ederken Han bu durumdan hiç memnun kalmazken Gülben duydukları karşısında heyecanlanır. Han'ın tepkisine öfkelenen Gülben ise sinir krizi geçirir. İnci'nin iş yerine giden Han, patronu ile samimi bir şekilde eşini görünce öfkelenir.

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır

İzmir'de denizin yüzeyini 'deniz marulu' kapladı

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı