• $9,5924
  • €11,141
  • 557.249
  • 1492.93
25 Mayıs 2021 Salı 10:18 | Son Güncelleme:

La Casa de Papel sevenlerini heyecanlandıracak gelişme! Yayın tarihi belli oldu

La Casa de Papel sevenlerini heyecanlandıracak gelişme! Yayın tarihi belli oldu

Netflix'in en çok izlenen dizileri arasında yerini alan La Casa de Papel'in 5. sezonuyla ilgili beklenen gelişme yaşandı. Dünya çapında büyük bir izleyici kitlesine sahip olan La Casa de Papel beşer bölümden oluşan 2 kısım ile yayınlanacak. Dizinin 1. kısmı 3 Eylül, 2. kısmı ise 3 Aralık 2021'de izleyici ile buluşacak.

Dünya çapında en çok izlenen dizilerden olan Netflix'te ekrana getirilen La Casa de Papel'in 5. sezonuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Merakla beklenen dizinin yayın tarihi belli oldu.

La Casa de Papel'in 5. sezonunda her biri beşer bölümden oluşan iki parça olarak yayınlanacak. 1. kısım, 3 Eylül'de; 2. kısım ise 3 Aralık 2021'de izleyici ile buluşacak.

La Casa de Papel'in yapımcısı Alex Pina final sezonu fragmanının yayınlanmasının ardından şunları söyledi:

'Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik ve ilk ciltte sezon finali veya dizi finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve çeteyi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz.

<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Yer siyah gök beyaz! İşte Beşiktaş'ın Galatasaray galibiyetinden en özel kareler

Düzce'nin 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'na kar yağdı

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri