İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.5709
  • 5.4057
  • 190.34
  • 103.003
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

İstanbullu Gelin'de Süreyya bebeğe sahip çıkıyor

İstanbullu Gelin 27. Yeni bölüm fragmanı ve İstanbullu Gelin son 26. Bölüm izleme linki merak ediliyor. İstanbullu Gelin izleyici karşısına her Cuma Star TV ekranlarında çıkıyor.

x

İstanbullu Gelin son 26. Bölüm izlendi. İstanbullu Gelin yeni 27. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni sezonda Süreyya’nın Faruk ile barışıp konağa dönmesi dizinin sevenlerini çok mutlu etti. Ancak konakta yaşayan Esma Boran ve İpek bu duruma pek sevinmediler. Dayanamayıp Süreyya’ya patlayan İpek, o sinirle merdivenlerden yuvarlanıp erken doğum yapmıştı. Bunun ardından loğusalık depresyonuna giren İpek, bebeğini görmek istemedi. Bebeğin adını Ada koydular. İstanbullu Gelin son bölümde Süreyya bebeği iyice sahiplendi. Ondan ayrılmak istemediğini söyledi. Gelen bir haber, Adem’e hayatının en büyük mutluluğunu yaşatır.

Osman’ın müdahalesi Esma ve Garip’i hiç ummadıkları bir şekilde karşı karşıya getirir. İstanbullu gelin yeni 27. Bölüm fragmanı son 26. Bölüm izleme linki haberimiz içerisinde sizlerle olacak.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Süreyya, bebeğe sahip çıkıyor... Konakta gerlim artıyor!

Son gelişmelerden sonra kendisine yeni bir rutin belirleyen Süreyya, Esma’nın tuhaf davranışlarına anlam verememektedir. Gelen bir haber, Adem’e hayatının en büyük mutluluğunu yaşatır. Osman’ın müdahalesi Esma ve Garip’i hiç ummadıkları bir şekilde karşı karşıya getirir. Konaktaki bir değişiklik Fikret’in çileden çıkmasına neden olur. Adem’in teklifi Boran ailesinde büyük depremler yaratır. Onca zaman gömülü kalmış, tüm dengeleri değiştirebilecek bir sır Esma’nın ellerinde gün yüzüne çıkacaktır.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Erzurum´da, şiddetli yağışın neden olduğu sel ve su baskını nedeniyle araç yollarda mahsur kaldı, bi

Karayolundaki göçük otomobili yuttu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

65 yaş aylığına 2. zam yolda

WhatsApp'ta 'grup görüntülü görüşme' dönemi

En Çok Okunanlar