• $ 5,8266
  • € 6,5577
  • 238.398
  • 95.952
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Çukur ne zaman başlıyor? Çukur yeni bölüm fragmanı izle Yamaç’ı vuran kişi kim?

Çukur 49. Yeni bölüm fragmanı izleyenlerin beğenisine sunuldu. Show TV’nin sevilen dizisi Çukur her hafta pazartesi akşamları ekrana geliyor. Yeni yıl itibari ile dizinin yeni bölümleri yayınlanmadı. Son bölümde Yamaç’ın vurulması dizinin yeni bölümünün daha da heyecanla beklenilmesini sağladı. Ersoy’la buluşacağını düşünen Yamaç, karşısında tanıdığı bir yüzü gördü ve kurşunlarının hedefi oldu. Peki Yamaç’ı kim vurdu? YamaçıKimVurdu etiketi ile yayınlanan videoda Celasun'un vurduğu görülüyor. Yeni bölüm 21 Ocak'ta ekrana gelmesi bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı “Koskoca bir Çınar büyüdü. Siz… Koçovalılar… Kökünüzde ölüm var Yamaç. Kökünüzde ölüm var. Kökünde ölüm olanın dalında da ölüm olur” cümleleri ile başlıyor. Cumali Vartolu’ya neden kardeşini öldürdüğünü soruyor. Fragman Yamaç’ın hastanedeki görüntüsü ile sona eriyor. Çukur yeni bölüm fragmanı haberimizde sizlerle.

x

Çukur yeni bölüm fragmanı izleyicilerin aklına “Yamaç’ı kim vurdu” sorusunu getirdi. Çukur 49. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Yamaç’ın vurulması adeta herkesi şoka uğratmıştı. Yeni bölüm fragmanı, “Koskoca bir Çınar büyüdü. Siz… Koçovalılar… Kökünüzde ölüm var Yamaç. Kökünüzde ölüm var. Kökünde ölüm olanın dalında da ölüm olur” cümleleri ile başlıyor. Vartolu ve Cumali kavga ediyor. Çukur'da Yamaç'ı vuran kişinin kim olduğu merak ediliyor. #YamaçıKimVurdu etiketi ile yayınlanan videoda Celasun'un vurduğu görülüyor. Yeni bölüm 21 Ocak'ta ekrana gelmesi bekleniyor. Çukur yeni bölüm fragmanı haberimizde sizlerle.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YAMAÇ'I KİM VURDU?

Çukur'da Yamaç'ı vuran kişinin kim olduğu merak ediliyor. #YamaçıKimVurdu etiketi ile yayınlanan videoda Celasun'un vurduğu görülüyor. Yeni bölüm 21 Ocak'ta ekrana gelecek

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selim kızı Karaca’nın sözlerinden çok etkilenmiştir. Kararını vermiştir. Bunun için Cumali ve Yamaç’ın kaldıkları eve gider. Kapıyı çalmadan önce kapının önüne bir süt şişesi koyar. Cumali kapıyı açar ancak ortalarda kimseler yoktur. Yerdeki süt şişesinin farkına varırı ve o anda herseyini anlar. Selim karşısında durmaktadır. Birbirlerine sarılırlar. Ona “Hoşgeldin çocuk” der ve eve alır. Eve girdikleri anda Cumali, Selim’e saldırır.

Bu sırada Yamaç onlar eve girmeden önce onları görmüştür. Alel acele eve girer. Selim’i Cumali’nin elinden zor alır. Vartolu ise eve girmeye cesaret edemez. Olaylar yatıştıktan sonra Cumali Kahraman ile ilgili anılarını anlatır. Selim’e dönerek “Benim kardeşim nerede” der. Bu sırada Yamaç söze girerek kendisi için kurşun yediğini söyler ve “Abisini koruyamadı ama kardeşini korudu” der. Cumali tekrar Selim’e dönerek neden geldiğini sorunca o da “belki bir yardımım dokunur” cevabını verir. Cumali yatışmaz ve onu evden kovar.

Selim evden çıktıktan sonra Vartolu yanına gelir. Selim’e halini hatrını sorar. Cumali’nin onu bir gün affedeceğini çünkü onun öz kardeşini olduğunu söyleyerek moral vermeye çalışır ve ardından birbirlerine sarılırlar. Selim gittikten sonra Medet Vartolu’nun yanına gelir. Vartolu’ya içeriye girmemesini söyler. Bu sırada Çeto yeni gelen Karakuzulara Ersoy’un öldüğünü söyleyerek Koçovalıların onu öldürdüğünü anlatır.

Ancak durum çok farklıdır. Son olaydan sonra Ersoy’un hain olduğunu anlayınca Mahsun ile birlikte Çeto onu boş bir binada ayaklarından asarak işkence ederler. Mahsun tam silahını çıkarıp öldürecekken Ersoy, Karakuzular ile ilgili konuşacağı sırada Çeto onu öldürür. Ancak Mahsun’un kafasında Çeto ile ilgili soru işaretleri belirmiştir. Ersoy’un söylediklerinin doğru olup olmadığını kontrol etmek üzere morga gider. Ancak Çeto, Mahsun’un bunu yapacağından emin olduğu için tedbirini almıştır. Lal morgda bütün cesetlerin yerini değiştirmiştir.

ÇUKUR YENİ SEZON KONUSU

Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar’ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak.

Sezon finalinde kim olduklarını görmediğimiz ve taş üstünde taş bırakmayan Karakuzular Çetesi ile Koçovalılar’ın yüzleşmesi heyecanla beklenecek. Bu savaşta en büyük Koçovalı olan Cumali’nin yer alıp almayacağı da belli olurken, Çukur’dan, ailesinden ve Sena’dan tamamen uzağa düşen Yamaç’ın nasıl toparlanacağı ve Çukur’u tekrar ele geçirmek için savaşıp savaşmayacağı cevap bulacak. Saadet’ini ve tüm umudunu yitiren Vartolu’nun hamleleri de merak uyandıracak. Yeni sezonda Çukur’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Ümraniye´de bir kasabın önüne minibüsle gelen hırsızlar kilolarca eti çalıp kayıplara karıştı. Et hı

Ümraniye´de hırsızlar kasaplara dadandı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Ahmet Kural'a 16 ay 20 gün hapis cezası verildi

Ünlü isimleri ilk kez nerede gördük