• $ 5,6753
  • € 6,2903
  • 271.003
  • 95286.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Instagram'da Ramazan'a özel kamera efekti

Popüler sosyal medya platformu Instagram, Ramazan ayına özel kamera efektlerini kullanıcılarına sundu.

Sosyal ağ Instagram bu hafta ilk Ramazan kampanyasını duyurdu. Facebook bünyesinde faaliyet gösteren ve aylık aktif kullanıcı sayısı 1 milyarı aşan Instagram’ın #MonthofGood (#İyilikAyı) adlı kampanyası, insanları iyiliği kutlamaya ve paylaşmaya davet ediyor.

İnsanları kutlamalarını ve iyi niyetlerini eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde paylaşmaya teşvik etmek adına hazırlanan kampanya kapsamında Instagram, yeni bir kamera efektini kullanıma sundu.

Kampanya ve kamera efektiyle ilgili Instagram MENA ve Türkiye Stratejik Ortak Yöneticisi Samer Jamal, “Instagram, içinde farklı kültürleri barındıran küresel bir topluluk ve Ramazan ayı platformda kutlanan en büyük kültürel anlardan biri. Verilerimiz, Ramazan ayının insanların iyi niyetlerini paylaşmak için Instagram’a yöneldiği ve iyilik ve yardımla ilgili kelimelerin önemli oranda arttığı bir dönem olduğunu gösteriyor” dedi.

'İYİLİK AYI' ADINI VERDİ

Samer Jamal, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

“İyilik büyük bir jest olmak zorunda değil. Hatta, küçük ve beklenmedik şeylerin birinin gününe etkisi çok büyük olabilir. Bu yüzden, Instagram’da insanların iyi niyetlerini ve kutlamalarını eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde paylaşmalarını sağlayacak #MonthofGood (#İyilikAyı) kampanyamızı ve ilk Ramazan kamera efektimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu Ramazan ayında Instagram topluluğu tarafından paylaşılan küçük büyük iyi niyet gösterilerinden ilham almak için sabırsızlanıyoruz.”

(Habertürk)

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Edinilen bilgiye göre, 16 yaşındaki Halit Ö., ailesiyle beraber Yahyalı ilçesinde bulunan Kapuzba

Kopan Kaya Parçası Gencin Üstüne Böyle Düştü!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Bir yanda okyanus diğer yanda çöl: Moritanya

3 ayda yapıyor... Tanesini 15 bin liradan satıyor