İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.6764
  • 5.4929
  • 194.91
  • 103.536
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Genç yetenekler bir günlüğüne Turkcell yönetimine katıldı

GNÇYTNK programı ile dijital doğanlar için özgün iş ortamı ve süreçleri sunan Turkcell, ezber bozan uygulamalarla onların kariyer yolculuğunu farklılaştırıyor. GNÇYTNK programı ile Turkcell Ailesi’ne katılan Didem Dinçal ve Cihan Celayir, bu uygulamalardan biri kapsamında bir günlerini Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ile geçirdiler.

Turkcell’in, yeni nesil profesyoneller için hayata geçirdiği GNÇYTNK programı, üçüncü dönem başvuruları hızla sürüyor. Geçtiğimiz iki yılda yaklaşık 110 bin gencin başvurduğu, 390 kişinin işe başladığı GNÇYTNK programı, gençlere ezber bozan bir kariyer deneyimi sunuyor. Bu kapsamda 2016 yılında genç yetenek olan Didem Dinçal ile 2017 yılında programla Turkcell’e katılan Cihan Celayir, benzerine az rastlanır bir deneyim yaşadılar. İki genç yetenek, bir günlerini Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ile geçirdiler.  
 
Genç yetenekleri Turkcell Genel Müdürü ile buluşturan program, sabah 05.00’te başladı. Akşam 20.00’ye kadar süren yoğun günde GNÇYTNK’ler, çok sayıda toplantı ve görüşmeye katıldılar. Böylece Turkcell’in üst düzey yöneticilerinin iş süreçlerine şahit oldular. Yönetici bakış açısıyla şirketi gözlemleyen Dinçal ve Celayir, program sırasında bir fikirlerini de sunma fırsatı buldular. Hazırlanan filmle gençlerin beklentilerinin aksine yoğun tempoyla geçen bu zorlu günün öyküsü anlatıldı. 
 
İşte genç yeteneklere yoğun temposuyla ter döktüren günün videosu:
Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Fransa sokakları grev olayları nedeniyle karıştı. Geçtiğimiz ay başlayan grevler, iş bırakmalarla de

Fransa´da polislerden protestoculara dayak

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sancaklar Cami ödüle doymuyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar