HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3308
  • 6,064
  • 213.358
  • 92.227
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Assassin's Creed Odyssey'den 11 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

5 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için dijital platformlarda ve raflarda yerini alacak olan Assassin’s Creed Oddyssey, 11 dakikalık yeni oynanış videosu ile izleyenlerden tam puan aldı.

Antik Yunan dönemi üstüne kurulan oyun, hayata sıfırdan başlayan nüfussuz bir adamın efsanelere konu olan bir insana dönüşmesini birinci elden deneyimlemenize olanak veriyor.

Hikayesi boyunca karakterin gizemli geçmişine dair sırları açığa çıkardığımız gibi geleceğe de hükmedeceğimiz Oddyssey’de hikayenin gelişiminde yaptığımız her bir seçim, Antik Yunanistan’ın geleceğine de tesir ediyor. Oyun boyunca küçük ölçekli bölgelerde ün kazanmak ya da Ege Denizi'ndeki şanlı savaşlarda başrolü kazanmak tamamen bizlerin elinde. Bu oyunda herkes kendi kaderini kendi çiziyor!

Witcher 3’e benzer yapısı ile diyalog sistemine oturtulan oyun, oyunseverlere son derece özgür bir oyun deneyiminin kapılarını sonuna kadar açıyor. RPG oyunlara benzer bir şekilde karakter gelişimini ve yetenekleri de oyuncunun ellerine bırakan Assassin’s Creed, 11 dakikalık videosu ile oyuna dair birçok merakı ortadan kaldırıyor.   

(webtekno)

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
‘Bu Delileri Bir Araya Getirmeyecektiniz’ ve ‘Darbenin Kayıp Saatleri’ adlı araştırma kitaplarıyla d

PKK elebaşları, köle olmayı reddeden kadın teröristleri asit kuyularına atıyordu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Spor tarihinin en ilginç cezaları!

Çevik Kuvvet aksiyon filmlerini aratmadı!

En Çok Okunanlar