• $7,8527
  • €9,382
  • 448.928
  • 1329.86

tbmm aşçı alımı  
haberleri

tbmm aşçı alımı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika tbmm aşçı alımı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Meclis personel alımı sınavı ne zaman?">
Meclis personel alımı sınavı ne zaman?

Meclis personel alımı sınavı ne zaman?

TBMM tarafından 298 personel alımı yapılıyor. Berber, terzi, anaokulu öğretmeni, bakıcı annesi teknisyen, aşçı, bulaşıkçı, garson gibi pozisyonlar için başvurular 12-25 Ağustos 2020 tarihleri arasında alındı. Başvurularını yapan adaylar sözlü ve uygulama sınavlarını bekliyor. Peki, Meclis personel alımı sınavı ne zaman?

Meclis personel alımı ne zaman?">
Meclis personel alımı ne zaman?

Meclis personel alımı ne zaman?

TBMM personel alımı yoğun ilgi görüyor. Başvuruların 25 Ağustos'ta sona erdiği alım berber, terzi, anaokulu öğretmeni, bakıcı annesi teknisyen, aşçı, bulaşıkçı, garson gibi pozisyonlar için yapılacak. Başvurularını tamamlayan adaylar gözlerini alım için yapılacak sınava çevirdi. Ancak sonuçların açıklanmasının öncesinde alım için sınav yapılacak. Peki, TBMM personel alımı sonuçları açıklandı mı?

TBMM personel alımı sınav tarihi belli oldu mu? ">
TBMM personel alımı sınav tarihi belli oldu mu?

TBMM personel alımı sınav tarihi belli oldu mu?

TBMM 298 personel alımı yapıyor. Berber, terzi, anaokulu öğretmeni, bakıcı annesi teknisyen, aşçı, bulaşıkçı, garson gibi pozisyonlar için yapılacak alıma başvurular 12-25 Ağustos 2020 tarihleri arasında kabul edildi. Başvurularını yapan adaylar heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyor. TBMM personel alımı sonuçları, alım için yapılacak sınav sonrasında açıklanacak. Peki, TBMM personel alımı sınav tarihi belli mi?

TBMM personel alımı sonuçları 2020 ne zaman açıklanacak? Meclis personel alımı sınavı ne zaman?">
TBMM personel alımı sonuçları 2020 ne zaman açıklanacak? Meclis personel alımı sınavı ne zaman?

TBMM personel alımı sonuçları 2020 ne zaman açıklanacak? Meclis personel alımı sınavı ne zaman?

TBMM personel alımı yoğun ilgi görüyor. Toplamda 298 personel alımı için başvurular bugün (25 Ağustos) sona eriyor. Meclis bünyesinde çalışmak isteyen ve başvurularını tamamlayan adaylar gözlerini sonuçlara çevirdi. Henüz başvuru yapmayanlar ise https://www.turkiye.gov.tr/tbmm-baskanligi internet adresi üzerinden elektronik ortamda müracaatlarını yapabiliyor.

Meclis personel alımı şartları nelerdir? ">
Meclis personel alımı şartları nelerdir?

Meclis personel alımı şartları nelerdir?

TBMM personel alımı yapıyor. Berber, terzi, anaokulu öğretmeni, bakıcı annesi teknisyen, aşçı, bulaşıkçı, garson gibi pozisyonlar için toplamda 298 personel alımı yapılacak. Meclis bünyesinde çalışmak isteyen adaylar gözlerini alım şartlarına ve başvuru tarihlerine çevirdi. Başvurular, https://www.turkiye.gov.tr/tbmm-baskanligi internet adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacak...