• $8,4047
  • €10,1808
  • 506.756
  • 1460.86

tahir büyükakın  
haberleri

tahir büyükakın ile ilgili tüm haberleri ve son dakika tahir büyükakın haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın yeni dönem belediyecilik anlayışını anlattı: 'Belediyenin varlık sebebi vatandaş'">
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın yeni dönem belediyecilik anlayışını anlattı: 'Belediyenin varlık sebebi vatandaş'

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın yeni dönem belediyecilik anlayışını anlattı: "Belediyenin varlık sebebi vatandaş"

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, yeni dönem belediyecilik anlayışına ilişkin 24 TV'ye açıklamalarda bulundu. Başkan Büyükakın, "Belediyenin varlık sebebi vatandaş" diyerek, vatandaşın neye ihtiyacı varsa, belediyenin mevzuatının çizdiği çerçeve dahilinde onları yapması gerektiğini ifade etti.

Kocaeli'ne 1.1 Milyar TL'lik yatırım">
Kocaeli'ne 1.1 Milyar TL'lik yatırım

Kocaeli'ne 1.1 Milyar TL'lik yatırım

Türkiye'nin sanayi kenti Kocaeli'ye son bir buçuk yılda 460 eser ve 1.1 Milyar TL'lik yatırım yapıldı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın, "156 projemiz de devam ediyor. Kentimiz için toplamda 616 eser ve 6.8 Milyar TL'lik dev bir yatırım bütçesiyle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

'Bu hat iki metropol şehri birbirine bağlayacak'">
'Bu hat iki metropol şehri birbirine bağlayacak'

'Bu hat iki metropol şehri birbirine bağlayacak'

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 5 milyarlık projeyle İstanbul'u Kocaeli'ye bağlayacak. Projede önemli aşamalar kat edildi.