İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 6,2896
  • 7,408
  • 242.409
  • 97.988
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Kagawa- Sneijder takası!

Manchester United, van Gaal'in milli takımdan öğrencisi için G.Saray'a 7 milyon euro+Shinji Kagawa teklif yaptı. Ünal Aysal'ın sıcak baktığı transfer Dünya Kupası sonrası gerçekleşecek.

x

ÖZEL HABER - YASEMİN AKBULUT 

G.SARAY; Dünya Kupası'nda yarı finale kalan Hollanda'nın 10 numarası Weslej Sneijder'i Manchester United'a veriyor..

Daha doğrusu günlerdir konuşulan "Van Gaal, Sneijder'i Manchester'a götürecek" iddiaları çok sağlam bir şekilde kulislerde dolaşıyor. Aslan'da Ünal Aysal'a yakın kaynaklar menajerler aracılığı ile tekliflerin karşılıklı görüşüldüğünü belirtip anlaşmanın da an meselesi olduğunu belirtti.

AYSAL'I BARAJI 20 KOYMUŞTU

Hollanda milli takımını bırakacak olan Louis Van Gaal, Manchester United ile yeni sezon için anlaşmıştı. Yeni bir kadro kuran van Gaal, Weslej Sneijder için de temaslara geçillmesini istedi. Aslan'ın kapısını çalan menajerler Ünal Aysal ile temas vurdu. Daha önce "20 milyon euroya satarım" dediği Sneijder için Dünya Kupası'nı bekleyen Aysal, bu fiyatı daha da yükseltmeyi düşünüyordu. 

SÜPER JAPON, SÜPER 10 NUMARA

İngiliz kulübünün menajerleri G.Saray'a 7 milyon euro+Shinji Kagawa takası teklif etti. İnter'den Sneijder'i 7.5 milyon euroya alan Aslan bu paraya yakın bir miktarı nakit alacak. Şeytanlar ayrıca Borussia Dortmund'da efsaneleşen ama Manchester United'da tutturamayan 25 yaşındaki süper ofansif orta saha Kagawa'yı verecek. Kagawa, Dortmund kulübünden 22 milyon euroya gelmişti. Yani Aslan, 30 yaşındaki Sneijder'i aldığı paraya yollayıp 22milyonluk 25 yaşında bir 10 numaraya kavuşacak. Bu takas konusunda Ünal Aysal'ın da "evet" dediği iddia ediliyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Türk Yıldızları NF-5 2000 jetleri ve THY´nin Boeing 777 uçağı, TEKONFEST İstanbul kapsamında birlikt

Türk Yıldızları ve THY uçağı birlikte uçtu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

TEKNOFEST'te ATAK helikopterleri nefes kesti

En korkunç davetsiz misafirler

En Çok Okunanlar