HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3363
  • 6,0972
  • 209.534
  • 93.616
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

'Yeterli güce sahibiz'

İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, “İnşallah Türkiye’ye galip şekilde dönmek istiyoruz. Bunu yapabilecek güce sahibiz. Emre’nin sakatlığına çok üzüldüm” dedi.

x

G.SARAY İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Porto’yla yapacakları maçtan galip ayrılmak istediklerini söyledi. Albayrak, “Zorlu bir maç oynayacağız. Bunun bilincindeyiz. Ona göre hazırlandık. Eksiklerimiz vardı. İnşallah Türkiye’ye galip dönmek istiyoruz. Bunu yapabilecek güce sahibiz. Rakibiniz ne kadar formsuz olsa da bunun bilincinde ve ciddiyetindeyiz. Alacağımız galibiyete çok ihtiyacımız var” değerlendirmesinde bulundu.

AYAKKABISINI ÇIKARDIM

Abdurrahim Albayrak sözlerini şöyle sürdürdü: Eren bizimle olacak ama sahaya sürüp sürmeme kararı hocanın. Emre ile ilgili çok üzüntülü- yüm. Pozisyonda içim yandı. Israrla oynamak istedi. Ne kadar büyük bir Galatasaray aşkı var. Hoca aldığında soyunma odasına gitti. Ben de ma- çı bırakıp onun yanına indim. ‘Keş- ke çıkmasaydım. Şimdi hocam ne diyecek?’ diyordu. Ayakkabısını ben çıkardım. Milyonda bir görülecek kı- rık bizi buldu. Şanssızlık. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Çerkes halkının Kafkaslardan sürülmesinin 154. yılında Çorum Valiligi özel bir klip yayınladı.

Çorumlu´nun yaptığını herkes yapamaz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Masterchef Murat'tan bomba itiraflar Öne çıkmak için olmayacak şeyler...

MKEK, güvenlik güçlerine 7 bin 650 piyade tüfeği sevkiyatı yaptı

En Çok Okunanlar