• $ 5,7805
  • € 6,5749
  • 261.355
  • 94.831
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yanal anlaştı takvimi bekliyor

Ersun Yanal, F.Bahçe ile 1.5 yıllık anlaşma sağladı. Tecrübeli çalıştırıcı, Sarı-Lacivertli Yönetimin Cocu ile sözleşmeyi feshedip, teknik direktörlük konumunu boşaltmasını bekliyor. Ancak bu o kadar kolay değil. Hollandalı hoca parasının tamamını peşin almak istiyor.

ORÇUN ÖZATEŞ / ÖZEL HABER

TARİHİNDE ilk kez küme düşme hattında yer alan Fenerbahçe’de gözler bir kez daha Sarı-Lacivertli yönetime çevrildi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ersun Yanal ile 1.5 yıllık anlaşma sağladı. Başkan Koç, eski teknik direktör Cocu ile olan maddi sorunu çözmeden Yanal ile yapılan anlaşmayı açıklamayı düşünmüyor. Bunun nedeni ise ocak ayında yapılacak UEFA denetimi… Koç, bu denetimde Cocu ve Yanal’a yapılacak ekstra bir ödeme ile UEFA karşısında zor duruma düşmek istemiyor. Başkan Ali Koç, Akhisar yenilgisi sonrası Cocu’nun avukatını acil olarak İstanbul’a çağırdı. 

KRİTİK TOPLANTI YAPILACAK

Sözleşme fesih için avukatla masaya oturacak olan yönetim, Cocu’ya ödeme konusunda bir yapılandırma teklif edecek. Yönetim, Hollandalı teknik adama Şubat ayı sonrasına bir ödeme planı yaparak imza atmasını isteyecek. Cocu ise alacağı ücretin tamamını peşin olarak istiyor. Hafta içinde yapılan görüşmelerde Ersun Yanal da bu konuda bilgilendirildi. Yanal’ın, Cocu ile yönetim arasında yapılan görüşmelerde olumsuz yanıt gelmesi durumunda nasıl bir tavır sergileyeceği ise merak konusu.

YANAL ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Yönetimden gelecek haberi bekleyen Yanal, ekibi ile birlikte zaman kaybetmeden çalışmalara başladı. Ersun Yanal, Fenerbahçe’nin bu sezon oynadığı tüm karşılaşmaları izleyerek takımdaki eksikleri tespit etmeye başladı. En kısa sürede takımın başına geçmeyi hedefleyen Yanal’ın, devre arası için yönetime detaylı bir rapor sunacağı öğrenildi. Yanal’ın kadro dışı kalan Volkan, Aatif, Dirar ve Ozan’ın da affedilmesi gerektiğini düşünüyor. Yönetimin de Yanal’ın bu isteğe sıcak bakacağı belirtildi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Akşam TV Seçim Sonuçlarını İstanbullulara Sordu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Denizde heykel bulan adam bu kez 'fosil' buldu