HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3363
  • 6,0767
  • 209.534
  • 93.616
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Koç'tan taraftarlarla 3 maddelik anlaşma

Fenerbahçe’nin önemli taraftar grupları ile bir araya gelen Başkan Ali Koç, ücretsiz bilet, küfür ve pankart konularıyla ilgili mutabakat sağladı.

x

BAŞKAN Ali Koç taraftar gruplarıyla bir araya geldi. Oldukça verimli geçen toplantıda yönetimle taraftarlar 3 maddelik bir anlaşma üzerinde uzlaştı. Buna göre yönetimin taraftara sunduğu ilk madde ücretsiz bilet konusu oldu.  Tüm taraftarların bilet alarak kulübe destek olmalarını isteyen Sarı-Lacivertli kurmaylar, bu konuda taraftar gruplarıyla mutabakat sağladılar. Toplantıda ele alınan bir diğer konu ise tribünde küfürün kesinlikle engellenmesi. 

KULÜP ODAKLI OLMALI

Başkan Ali Koç’un çok önemsediği bu konu hakkında yönetim kesinlikle taviz verilmemesini istedi.  Taraftar grupları da bu konuda yönetimle hemfikir olduklarını ilettiler. Yönetimin bir diğer talebi ise taraftar gruplarının açtığı pankartların ve yaptıkları organizasyonların kulüp odaklı olmasıydı. Taraftar gruplarının isimlerinin kulübün önüne geçmemesini isteyen yöneticiler, bu konuda duyarlı olunmasını istedi. Taraftar gruplarının diğer iki madde de olduğu gibi bunda da yönetimin talebine olumlu cevap verdikleri bildirildi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Amerikan New York Times gazetesinin internet sitesinde yayınlanan videoda, Suudi gazeteci Cemal Kaşı

New York Times´tan ´Kaşıkçı cinayeti´ videosu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

İmar barışı sonrası konut fiyatları en çok değerlenen ilçeler

En Çok Okunanlar