İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0384
  • 4.9929
  • 174.74
  • 112.122
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Fikret Orman: Cenk Tosun'a Çin'den 35 milyon euroluk teklif geldi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Cenk Tosun'un transferi için Çin'den 35 milyon euroluk transfer teklifi aldıklarını açıkladı.

x

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Cenk Tosun'un transferi için Everton ile görüşmelerin sürdüğünü ve Cenk için ayrıca Çin'den 35 milyon euroluk bir teklif aldıklarını açıkladı.

Cenk Tosun'un transferinde biten bir durum olmadığını ifade eden Orman, "Geldiğimiz günden bu yana şunu söylüyoruz; Beşiktaş ciddi bir kurum, bütün adımları da bu doğrultuda gider. Oyuncularımıza teklif gelmesi çok normal bir şeydir. Beşiktaş ciddi bir kurumdur ve bu ciddiyet doğrultusunda devam ediyoruz. Fikir değiştirme gibi bir durumu söz konusu değil. Cenk'e Everton'dan teklif var ancak Cenk'e Çin'den 35 milyon euroluk bir teklif daha var. Biz Çin'den gelen teklifi değerlendirmedik, onun oynamasını istiyoruz. Cenk ile Everton görüşmelerini Ahmet Nur Çebi yürütüyor, hayırlısıyla olur, olmazsa da olmaz. Kendi stratejimize göre hareket ediyoruz ancak Cenk'in de kariyeri de bizim için önemli. İstediğimiz şartlar olursa Cenk gider ancak şu anda oluşan bir ortam yok" dedi.

Jandarma Genel Komutanlığı, yerli ve milli imkanlarla geliştirilen; 1071 Alparslan, 1299 Osmangazi v

Yeni ATAK helikopterleri jandarmanın gücüne güç kattı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Hangi ilçede evlenmenin maliyeti ne kadar?

Yerli insansız araç Asya pazarına giriyor

En Çok Okunanlar