İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0673
  • 4.9908
  • 174.45
  • 110.932
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Feyenoord düşünsün

‘Uçan Hollandalı’ diye transfer edilen ancak ‘Kaçan Hollandalı’ pozisyonunda oynayan RVP dün Feyenoord’a 1.5 yıllık imza attı. Başta yönetim ve Kocaman olmak üzere herkes derin bir ‘Oh’ çekti!..

x

F.BAHÇE’YE 2.5 yıl önce çok büyük umutlarla transfer edilen ve yıllık 4.9 milyon euro garanti ücret alan Van Persie’nin, dün Sarı-Lacivertli kulüple ilişiği kesildi. Bonuslarla birlikte yılda yaklaşık 6 milyon euroyu cebe indiren Hollandalı, zaman zaman spor ahlakına yakışmayacak davranışlar ve sosyal medyadaki tavırlarıyla herkesi bıktırmıştı. Pereira’nın gönderilmesinde önemli bir rol oynayan RVP, sonrasında takımın başına geçen kendi vatandaşı Dick Advocaat’a da ‘İllallah’ dedirtti. Sezon başında Aykut Kocaman’ın, “Belki adam ederim” umuduyla tolerans gösterdiği ve sürekli motive etmeye çalıştığı RVP’nin yıldızı onunla da barışmadı. 

KULÜPLE HEP TERS DÜŞTÜ

RvP, Hollanda Milli Takım kampında sakatlanıp döndükten sonra F.Bahçe, UEFA’dan oynamadığı dönemin parasını almasın diye sosyal medyadan sakatlığıyla ilgili yanlış bilgiler verdi. Ayrılırken de sezon sonuna kadar olan parasının tümünü istedi. Ve dün nihayet beklenen haber önce Hollanda’dan geldi. F.Bahçe ile yolları ayrılan RVP, Feyenoord’a imza atmak üzere sağlık kontrolünden geçti. Hollanda ekibine 1.5 yıllık imza atan Van Persie, Türkiye’de kaldığı 2.5 yıl içinde F.Bahçe’den toplam 20 milyon 830 bin euro kazandı.

CHP´li vekiller İP´e geçiyor

CHP´li vekiller İP´e geçiyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar