• $ 5,3234
  • € 6,0499
  • 219.234
  • 98.454
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli: Durum umduğumdan kötü

Sportif Direktör Comolli’nin imza töreninde konuşan F.Bahçe Başkanı Ali Koç, “Buz dağının görünen yüzü, üzülerek söylüyorum ki beklentilerimizden daha kötü” dedi.

x

F.BAHÇE Başkanı Ali Koç, Sportif Direktör Comolli’nin imza töreninde önemli açıklamalar yaptı. İşte Koç’un sözleri: Fernandao’yu 3 milyon dolara sattık. Mali olarak buz dağının görünen yüzü, üzülerek söylüyorum ki beklentilerimizden daha kötü. Yeni kaynak getireceğimizi söyledik. Bunlar sıcak para olur, sermaye olur. Fenerbahçe’nin ileri gelenleri, şimdiden harekete geçmiş durumdalar.

BARÇA’DAN TRANSFER!

Barcelona’yla iyi ilişkilerimiz var. Onlardan istediğimiz oyuncular da var ama iş başka, arkadaşlık başka şey. Transferde önceliğimiz kiralık futbolcular. Fırsat transferleri de çıkarsa değerlendiririz tabii ki. Panik transfleri yapmayacağız. Comolli’yle 1 yıldır her şeyi konuşuyoruz. 

TAKIMIMIZ ÇOK YAŞLI

F.BAHÇE’NİN yeni Sportif Direktörü Comolli, “Finansal durum beklediğimizden çok daha kötü çıktı. Transferde potansiyeli olan isimlere yöneleceğiz. Scoutlar çalışıyor. Çok iyi isimlerle görüşüyoruz. Hoca konusuna da hakimiz. Yakın zamanda gerekli açıklamayı yaparız.

TAKIM GENÇLEŞECEK

Kontratı biten birçok futbolcumuz var. Onlarla gerekli konuşmalar yapılacak. Transferleri yaparken her şeyi planlayacağız. Şampiyonlar Ligi’nde kullanabileceğimiz isimleri düşüneceğiz. Takımımız çok yaşlı. Gençleştirmek zorundayız” diye konuştu.

DEĞiŞiM ŞART

Comolli: Kulüp içi iletişim beni çok şaşırttı. Altyapıdaki oyuncularla as takım oyuncularının birbirinden çok uzak çalıştığını gördüm. Arada bir geçiş yapılması için ortam yok. Bunu kesinlikle değiştirmemiz gerekiyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Okmeydanı Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantı yolu girişinde makas atarak ilerleyen sürücü bariyere

Okmeydanı´nda makas atan sürücü zincirleme kazaya neden oldu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Dünyanın en anlamlı dövmeleri

En Çok Okunanlar

Maksat Yarışmak Olsun - 11 Ocak 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Menopoz - 14 Ocak 2019