• $ 5,8908
  • € 6,6072
  • 253.201
  • 90.847
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli: Durum umduğumdan kötü

Sportif Direktör Comolli’nin imza töreninde konuşan F.Bahçe Başkanı Ali Koç, “Buz dağının görünen yüzü, üzülerek söylüyorum ki beklentilerimizden daha kötü” dedi.

F.BAHÇE Başkanı Ali Koç, Sportif Direktör Comolli’nin imza töreninde önemli açıklamalar yaptı. İşte Koç’un sözleri: Fernandao’yu 3 milyon dolara sattık. Mali olarak buz dağının görünen yüzü, üzülerek söylüyorum ki beklentilerimizden daha kötü. Yeni kaynak getireceğimizi söyledik. Bunlar sıcak para olur, sermaye olur. Fenerbahçe’nin ileri gelenleri, şimdiden harekete geçmiş durumdalar.

BARÇA’DAN TRANSFER!

Barcelona’yla iyi ilişkilerimiz var. Onlardan istediğimiz oyuncular da var ama iş başka, arkadaşlık başka şey. Transferde önceliğimiz kiralık futbolcular. Fırsat transferleri de çıkarsa değerlendiririz tabii ki. Panik transfleri yapmayacağız. Comolli’yle 1 yıldır her şeyi konuşuyoruz. 

TAKIMIMIZ ÇOK YAŞLI

F.BAHÇE’NİN yeni Sportif Direktörü Comolli, “Finansal durum beklediğimizden çok daha kötü çıktı. Transferde potansiyeli olan isimlere yöneleceğiz. Scoutlar çalışıyor. Çok iyi isimlerle görüşüyoruz. Hoca konusuna da hakimiz. Yakın zamanda gerekli açıklamayı yaparız.

TAKIM GENÇLEŞECEK

Kontratı biten birçok futbolcumuz var. Onlarla gerekli konuşmalar yapılacak. Transferleri yaparken her şeyi planlayacağız. Şampiyonlar Ligi’nde kullanabileceğimiz isimleri düşüneceğiz. Takımımız çok yaşlı. Gençleştirmek zorundayız” diye konuştu.

DEĞiŞiM ŞART

Comolli: Kulüp içi iletişim beni çok şaşırttı. Altyapıdaki oyuncularla as takım oyuncularının birbirinden çok uzak çalıştığını gördüm. Arada bir geçiş yapılması için ortam yok. Bunu kesinlikle değiştirmemiz gerekiyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Atatürk Spor Salonu´nda yapılan müsabakalarda 41 kiloda Zeynep Karakoç ile Hatice Sap mücadele et

Tekvandocu 23 Yıllık Eş Birbirlerine Rakip Oldu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Türkiye tarihi buluşmaya kilitlendi

Rus lider Putin’den Çinli mevkidaşı Xi Jinping’e sürpriz