HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,6481
  • 6,4681
  • 222.809
  • 97.453
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli: Durum umduğumdan kötü

Sportif Direktör Comolli’nin imza töreninde konuşan F.Bahçe Başkanı Ali Koç, “Buz dağının görünen yüzü, üzülerek söylüyorum ki beklentilerimizden daha kötü” dedi.

x

F.BAHÇE Başkanı Ali Koç, Sportif Direktör Comolli’nin imza töreninde önemli açıklamalar yaptı. İşte Koç’un sözleri: Fernandao’yu 3 milyon dolara sattık. Mali olarak buz dağının görünen yüzü, üzülerek söylüyorum ki beklentilerimizden daha kötü. Yeni kaynak getireceğimizi söyledik. Bunlar sıcak para olur, sermaye olur. Fenerbahçe’nin ileri gelenleri, şimdiden harekete geçmiş durumdalar.

BARÇA’DAN TRANSFER!

Barcelona’yla iyi ilişkilerimiz var. Onlardan istediğimiz oyuncular da var ama iş başka, arkadaşlık başka şey. Transferde önceliğimiz kiralık futbolcular. Fırsat transferleri de çıkarsa değerlendiririz tabii ki. Panik transfleri yapmayacağız. Comolli’yle 1 yıldır her şeyi konuşuyoruz. 

TAKIMIMIZ ÇOK YAŞLI

F.BAHÇE’NİN yeni Sportif Direktörü Comolli, “Finansal durum beklediğimizden çok daha kötü çıktı. Transferde potansiyeli olan isimlere yöneleceğiz. Scoutlar çalışıyor. Çok iyi isimlerle görüşüyoruz. Hoca konusuna da hakimiz. Yakın zamanda gerekli açıklamayı yaparız.

TAKIM GENÇLEŞECEK

Kontratı biten birçok futbolcumuz var. Onlarla gerekli konuşmalar yapılacak. Transferleri yaparken her şeyi planlayacağız. Şampiyonlar Ligi’nde kullanabileceğimiz isimleri düşüneceğiz. Takımımız çok yaşlı. Gençleştirmek zorundayız” diye konuştu.

DEĞiŞiM ŞART

Comolli: Kulüp içi iletişim beni çok şaşırttı. Altyapıdaki oyuncularla as takım oyuncularının birbirinden çok uzak çalıştığını gördüm. Arada bir geçiş yapılması için ortam yok. Bunu kesinlikle değiştirmemiz gerekiyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
İstanbul´da ani gelişen olaylara müdahale edebilmesi için yaklaşık 16 bin polis ve bekçiye komando e

Görüntüler İstanbul´dan: 16 bin kişiye komando eğitimi verildi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

'2045'ten geliyorum' dedi alay konusu oldu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar