• $ 5,3487
  • € 6,0823
  • 220.955
  • 99.677
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Deniz Çoban'dan MHK ile ilgili yeni iddia!

Son dönemlerde gündeme getirdiği iddialarla dikkatleri üzerine çeken hakem yorumcusu Deniz Çoban, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ile ilgili yeni bir iddia gündeme getirdi.

x

Son dönemlerde gündeme getirdiği iddialarla dikkatleri üzerine çeken hakem yokumcusu Deniz Çoban kendisiyle ilgili bir gün önce açıklama yapan ve yasal yollara başvurulacağını duyuran Yusuf Namoğlu ile ilgili yeni bir iddia daha gündeme getirdi.

Namaoğlu'nun yaptığı açıklamada kendisi hakkında dava açma girişimini "Mutlu olurum" sözleriyle değerlendiren Deniz Çoban Yusuf Namaoğlu'nun yaptığı açıklamaya TFF'nin resmi sitesinde yer vermemesine dikkat çekerek "Bu açıkça federasyonun Yusuf Namoğlu'nun arkasında durmadığını göstermektedir" dedi.

İşte Deniz Çoban'ın MHK'nin açıklamalarına karşı verdiği cevap;

Namoğlu'nun şahsım için yaptığı açıklamayı dikkatle okudum. Açıklama değişik medya kuruluşlarına mail yoluyla yapılmış. TFF sitesi yerine bu yolun seçilmesi, TFF'nin arkasında olmadığını gösteriyor.

Bir adım ileri gidiyorum

Bu açıklama; Yunus Yıldırım'ın 70 maçın hiç birisine atanmadığı süreçte 5 maça giden gözlemcilerin olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Neyi yalanlıyor anlamadım. Hakemi değiştirdiğiniz de gözlemci raporlarını yönlendirdiğiniz de gerçek. Bir adım ileri gidiyorum. Seminerde tüm gözlemcilere: "Not verirken sıkıntı yaşadığınız pozisyonlar olursa, açıp bana sorarsınız" diyen de sizsiniz! Kasımpaşa-Alanya maçı sonrası gözlemci notuna müdahale edip, başarısız maç çıkartan hakem Yaşar Kemal Uğurlu'yu Giresun-Fenerbahçe maçına atadığınız da gerçektir. Namoğlu'na sesleniyorum...

Bedeli ne olursa olsun!

Sizin de gerçekliğinden şüpheniz olmayan konuları kaleme alıyorum. İftira yok! Bana hukuki süreci başlatacağınızı söylüyorsunuz. İnanın beni çok mutlu edersiniz. Zamanında sizinle çalışmak istemeyen Yıldırım Demirören için: "Onu iyi tanırım. İlkelerim ve şartlarım ona uymaz" demiştiniz. Sevgili Zekeriya Alp onuruyla istifa edip TFF'nin ön kapısından çıkar çıkmaz, arka kapıdan girmiştiniz. Hatırlatayım! Benim de sizin gibi ilkelerim var! Fakat sizinkilerden çok farklı. Doğru bildiğimi söylemekten çekinmem. Bedeli ne olursa olsun...

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Barcelonanın yeni transferi Kevin Prince-Boatengten Bir tanem, deli gibi severim sizi ben adlı şarkı

Barcelonalı Boateng´ten Türk taraftarlara şarkılı mesaj

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Acun Ilıcalı'dan Survivor paylaşımı!

Saksıda yetişebilecek 12 sebze

En Çok Okunanlar

Maksat Yarışmak Olsun - 11 Ocak 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Menopoz - 14 Ocak 2019