• $ 5,6608
  • € 6,4173
  • 239.64
  • 99.486
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Cocu koptu geliyor

Kocaman resmen gönderildi, Cocu F.Bahçe’ye yaklaştı. Cocu’nun ülkesinde onun sadece F.Bahçe için PSV’yi terk edebileceği vurgulandı. Yardımcılığına ise Kuyt işaret edildi.

x

AKŞAM

F.BAHÇE, Phillip Cocu’yla anlaşma noktasına geldi. Hollanda basınında çıkan haberlerde, 47 yaşındaki çalıştırıcının PSV’yle vedalaştığı iddia edildi. Kocaman’la da yollar ayrıldı. 5 sezondur PSV Eindhoven’ı çalıştıran başarılı teknik adam, burada 3 kez lig şampiyonluğu, 1 Hollanda Kupası, 2 kez de süper kupa şampiyonluğu yaşamıştı. Cocu’nun PSV’de bu kadar başarılı giderken ancak Fenerbahçe için görevini bırakabileceği özellikle vurgulandı.

KOCAMAN EFSANESİNİ YOLLADI

Phillip Cocu için Kocaman gibi efsane bir ismin gözden çıkartıldığının altı çizildi. Cocu’nun, “PSV benim yuvam. 10 yıl bu takımdan ayrılmak planlarımın arasında yok” sözlerinin üzerine sadece F.Bahçe için böyle bir karar verebileceği belirtildi. Ayrıca Kuyt’ı da yardımcısı olarak istiyor. Cocu’nun oyunculuk döneminde olduğu gibi, antrenörlük kariyeri de oldukça parlak. F.Bahçe iddiaları dolaşmadan önce, Arsenal, PSG gibi takımlarla da anılıyordu.

MANTALİTESİ SADECE HÜCUM

Phillip Cocu’nun genel formasyonu 4-3-3 ve 4-4-2 üzerine kurulu. 179 karşılaşmada 2,22 puan ortalamasıyla PSV’de beklentilerin oldukça üstüne çıktı. F.Bahçe’nin defansif oyun anlayışını kıracak bir hoca olarak göze çarpıyor.Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Damien Comolli’nin, 47 yaşındaki çalıştırıcının üstüne düşme sebebi de tam olarak bu. Uzun süredir 2 ön libero ve tek forvet izlemeye mahkum bırakılan taraftarın gönlü Cocu ile alınmak istiyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

İbn-i Sina´dan Sadrettin Konevi´ye, Mevlana´dan İbn-i Arabi´ye kadar birçok ünlü düşünürün kitapları

Binlerce yıllık nadide yazma eserler 'dijital ortamda'

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Hülya Avşar: Benim fotoğraflarımda photoshop yok

İstanbullular Yenikapı miting alanına akın etti! İşte ilk kareler...

Maksat Yarışmak Olsun - 22 Mart 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Yaşlılarda beslenme - 27 Şubat 2019