HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,7794
  • 6,7047
  • 228.336
  • 98.636
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Kılıçdaroğlu'ndan şaka gibi açıklama: Metro denince akla CHP gelir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yolsuzluklarıyla gündemden düşmeyen CHP'li belediyelerin "kusursuz" olduğunu belirterek yeni bir skandala imza attı. "Metro denince akla CHP gelir" diyen Kılıçdaroğlu İzmir'deki metronun İZBAN'ını bile AK Parti'nin yaptığını unuttu.

x

aksam.com.tr

Ankara'da belediye başkanları toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu, yolsuzluk, rüşvet, görevi kötüye kullanma gibi pek çok suçtan hakkında soruşturma yürütülen CHP'li belediyeler için "kusursuz" dedi. Taş üstüne taş koymayan ve yolsuzluklarla hazinesini dolduran CHP'li belediye başkanlarını unutan Kılıçdaroğlu, "Hiçbir parti CHP'li belediyelerin eline su dökemez" diyerek seçmenin aklıyla alay etti.

HALK PERİŞAN OLMUŞTU

Söz konusu kendi belediyesi olunca adaleti unutan Kılıçdaroğlu, "CHP'li belediyelerin olduğu yerlerde vatandaşlar huzur bulur" diyerek gaflarına bir yenisini ekledi. Geçtiğimiz yıl adalet kisvesi altında yürüyüşler yapan ve halkı ayaklandırmaya çağıran CHP, Beşiktaş Belediyesi’nin uyguladığı yüzde 400’lük emlak vergisiyle halkı isyan ettirmişti. 

"METRO DENİNCE AKLA CHP GELİR!"

Ankara'da, İstanbul'da, İzmir'de metro temelini atanların CHP'li belediyeler olduğunu savunan Kılıçdaroğlu, İzmir'deki metronun İZBAN'ını bile AK Parti'nin yaptığını unutarak, "metro denince akla CHP gelir" dedi.

Ayrıca Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin büyümesini engellemek amacıyla 24 Haziran seçimlerinde, AK Parti'nin yaptığı kamu ve özel işbirliğiyle yapılan köprü, havaalanı, kanal, yol gibi mega projeleri durdurmayı seçim vaadi olarak kullanmıştı. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Bursa´nın Mudanya ilçesinde çekicinin üzerine konmak istenen otomobil 2 metreden yere düştü. O anlar

Çekicinin Bursa´nın Mudanya ilçesinde çekicinin üzerine konmak istenen otomobil 2 metreden yere düştü. O anlar bir vatandaş tarafından saniye saniye kaydedildi. halatı koptu, düşen otomobil hasar gördü

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Türkiye’nin en yüksek barajı olacak Yusufeli Barajı inşaatında yüzde 60’lık seviye tamamlandı

Survivor'un efsanesi Tolga Karel'in son hali görenleri şaşırttı

En Çok Okunanlar