• $ 5,4693
  • € 6,2094
  • 229.667
  • 104.594
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Başkan Erdoğan'dan Fatih Portakal'a: Bilmezsen haddini bu millet patlatır enseni

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Mevlana Meydanı'nda toplu açılış töreninde konuştu. Ekranlardan yaptıkları açıklamalardan dolayı CHP lideri Kılıçdaroğlu ve Fox Tv Haber sunucusu sert bir şekilde eleştiren Başkan Erdoğan, " Bay Kemal sokağa çağırıyor, birileri çıkmış 'Portakal' mıdır 'mandalina' mıdır sokağa çağırıyor. Haddini bil. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır" dedi

x

Başkan Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

"Gezi olaylarında Bay Kemal Taksim Meydanı'na geldi. Dolmabahçe'de camiye bira şişeleri ile girdiler. Başbakanlık ofisimize saldırdılar. 15 Temmuz'da Devletimize karşı darbe girişiminde bulundular. 16 saat sonunda bu FETÖ'cuları derdest ettik. Şu anda birçoğu cezaevinde. Bu millete kimse bedel ödetemez. 17-25 Aralık'ta emniyet-yargı darbesinde teşebbüs ettiler. Yine milletimizin iradesine çarptılar. Çukur eylemleri ile mahallelerimizi işgal etmeye çalıştılar. Güvenlik güçlerimiz onları açtıkları çukurlara gömdüler. Silahlı eylemlerle büyükşehirlerimizi esir almaya çalıştılar. Ama yine milletimizin iradesine çarptılar. Bu ara Bay Kemal sokağa çağırıyor. Birileri Portakal mıdır, mandalina mıdır nedir çıkmış milleti sokağa çağırıyor. Haddini bil. Bilemezsen bu millet patlatır enseni."

"31 Mart'ta benim milletim CHP'ye ödediğinden çok daha fazlasını ödetecek. Ben buna inanıyorum. Hep söylüyorum; Ben şuradaki heyecanı görünce gerek hanım kardeşlerimin gerek bütün gençlerin... Rabbime böyle bir milletin adamı olmaktan dolayı şükretsem azdır."

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Kayseri´de yaşayan 92 yaşında ve 27 torun sahibi olan Ümmühani Güllü, kendisine sorulan ´31 Mart yer

92´lik nineden Başkan Erdoğan´a sevgi seli

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

45-50 bin TL arasında az yakan otomobiller

Çanakkale Zaferi'nden ilk kez göreceğiniz kareler

Maksat Yarışmak Olsun - 15 Mart 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Yaşlılarda beslenme - 27 Şubat 2019