• $7,8141
  • €9,3513
  • 448.606
  • 1328.73

sınıfta kalma var mı  
haberleri

sınıfta kalma var mı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika sınıfta kalma var mı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Sorumlu sınıf geçme nedir? Sorumlu sınıf geçme nasıl olacak?">
Sorumlu sınıf geçme nedir? Sorumlu sınıf geçme nasıl olacak?

Sorumlu sınıf geçme nedir? Sorumlu sınıf geçme nasıl olacak?

Sorumlu sınıf geçme nedir? Sorumlu sınıf geçme nasıl olacak? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Sınıf geçme ile ilgili detaylar merak ediliyordu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, canlı yayında açıklama yaptı ve soruları cevapladı. Bakan Selçuk 31 Mayıs'a kadar uzaktan eğitimin devam edeceğini belirtti. Sınıf geçme sistemine dair merak merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte tüm detaylar..

Sınıfta kalma ne zaman gelecek? Ortaokul ve lisede sınıfta kalma ne zaman başlayacak?">
Sınıfta kalma ne zaman gelecek? Ortaokul ve lisede sınıfta kalma ne zaman başlayacak?

Sınıfta kalma ne zaman gelecek? Ortaokul ve lisede sınıfta kalma ne zaman başlayacak?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren önemli açıklamalarda bulundu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sınıfta kalınmadığı için eğitimde önemli ölçüde seviye düşüklüğü olduğunu söyleyerek, ortaokul ve liselere yeniden sınıf tekrarı geleceğini belirtti. "Sınıfta kalma ne zaman gelecek?" sorusunun yanıtı öğrenci ve veliler tarafından araştırılmaya başlandı. Detaylar haberimizde...