• $7,8187
  • €9,3387
  • 446.826
  • 1283.58

şeref sözü show tv  
haberleri

şeref sözü show tv ile ilgili tüm haberleri ve son dakika şeref sözü show tv haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Şeref Sözü 2. bölümde neler oldu? Şeref Sözü 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ">
Şeref Sözü 2. bölümde neler oldu? Şeref Sözü 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şeref Sözü 2. bölümde neler oldu? Şeref Sözü 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan Şeref Sözü dizisi büyük beğeni topladı! Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Öykü Çelik ve Umut Kurt gibi oyuncuların yer aldığı Şeref Sözü dizisi 21 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanan 2. bölümüyle nefesleri kesti. TIMS & B Productions imzalı dizinin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Peki, Şeref Sözü 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şeref Sözü 1. bölümde neler oldu? ">
Şeref Sözü 1. bölümde neler oldu?

Şeref Sözü 1. bölümde neler oldu?

Başrollerini Tolgahan Sayışman ve Sude Güler'in paylaştığı Şeref Sözü dizisi 14 Ekim Çarşamba akşamı 1. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Yapımcılığı Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'a ait olan, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan'ın oturduğu Şeref Sözü dizisinin senaryosunu Eda Tezcan kaleme alıyor. Dizide kahraman bir adamın, geçmişten bugüne taşınan bir çocukluk hayalinin hikayesi anlatılıyor. Peki, Şeref Sözü 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şeref Sözü dizisi nerede çekildi? Şeref Sözü konusu ve oyuncuları">
Şeref Sözü dizisi nerede çekildi? Şeref Sözü konusu ve oyuncuları

Şeref Sözü dizisi nerede çekildi? Şeref Sözü konusu ve oyuncuları

Şeref Söz bu akşam Show TV ekranlarında başlıyor. Tolgahan Sayışman'ın başrolünde yer aldığı dizi izleyici ile saat 20.00'da buluşacak. Şeref Sözü oyuncuları arsında Sude Güler, Öykü Çelik ve Hülya Darcan bulunuyor. Şeref Sözü dizisinde hayranları, Tolgahan Sayışman'ı bugüne kadar görülmemiş bir rolde izleyecekler.

Tolgahan Sayışman ile Şeref Sözü çok iddialı geliyor!">
Tolgahan Sayışman ile Şeref Sözü çok iddialı geliyor!

Tolgahan Sayışman ile Şeref Sözü çok iddialı geliyor!

Show TV ekranında yeni bir dizi başlayacak. Yakında izleyicilerle buluşacağı belirtilen dizinin başrolünde Tolgahan Sayışman yer alıyor. İzmir'in Dikili ilçesinin karşısında bulunan Kalem adasında çekimleri yapılan dizi, etkili fragmanları ile göz doldurdu.