• $7,3458
  • €8,9659
  • 419.278
  • 1488.21

sağlıklı atıştırmalıklar  
haberleri

sağlıklı atıştırmalıklar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika sağlıklı atıştırmalıklar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Yılbaşı sofrasına özel atıştırmalık tarifler">
Yılbaşı sofrasına özel atıştırmalık tarifler

Yılbaşı sofrasına özel atıştırmalık tarifler

Evde geçen yılbaşı tatili için sağlıklı beslenmeyi anlatan uzmanlar, yılbaşına özel falafel, fırında cips, kurabiye ve grissini gibi ev yapımı atıştırmalık tarifler verdi. İşte yılbaşı sofrasına özel sağlıklı tarifler...

İftara atıştırmalık tarif: Köz biberli patlıcan kumpiri">
İftara atıştırmalık tarif: Köz biberli patlıcan kumpiri

İftara atıştırmalık tarif: Köz biberli patlıcan kumpiri

Ramazanda iftar ve sahur için sağlıklı atıştırmalıklar ve meze tarifleri araştırılıyor. Atıştırmalıklar arasında köz biberli patlıcan kumpirinden nohutlu köfteye kadar birçok lezzetli tarif yer alıyor. İftara kolay atıştırmalık tarifini haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Çocukların seveceği sağlıklı atıştırmalıklar">
Çocukların seveceği sağlıklı atıştırmalıklar

Çocukların seveceği sağlıklı atıştırmalıklar

Evde kalma sürecinde özellikle çocuklar en çok abur cubur diye adlandırılan tatlılar, şekerli gıdalar, çikolatalar ve unlu gıdaları atıştırmayı seviyor. Çocuklar için sağlıklı atıştırmalar konusunda ebeveynleri uyaran uzmanlar, ev sürecinde çocuklar için sağlıklı atıştırmalıkları anlattı.

Kayısı yemek için 5 neden! Günde 4 adet kayısı yemek...">
Kayısı yemek için 5 neden! Günde 4 adet kayısı yemek...

Kayısı yemek için 5 neden! Günde 4 adet kayısı yemek...

Koronavirüsten sonra sağlıklı besinlere ilgi arttı. Bunlardan biri olan kayısı, gün içinde sağlıklı atıştırmalıkların başında geliyor. Minarel ve vitamin yönünden zengin bir meyve olan kayısının faydaları saymakla bitmiyor. Özellikle kilo vermek isteyenler kayısının faydalarını merak ediyor. Diyet listelerinin başında yer alan kayısı, kalpten kolesterole kadar birçok hastalığa iyi geliyor. İşte mucizevi besin olan kayısının faydaları...