• $7,8158
  • €9,4809
  • 461.388
  • 1330.87

Sadakatsiz hangi günler  
haberleri

Sadakatsiz hangi günler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sadakatsiz hangi günler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Sadakatsiz tekrarı ne zaman? Sadakatsiz tekrarı hangi günler? ">
Sadakatsiz tekrarı ne zaman? Sadakatsiz tekrarı hangi günler?

Sadakatsiz tekrarı ne zaman? Sadakatsiz tekrarı hangi günler?

Sadakatsiz tekrarı izleyicilerin takip ettiği konu başlıklarından oldu. Reyting rekorları kıran dizi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Kanal D ekranında yayınlanıyor. Cansu Dere, Caner Cindoruk'un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz tekrarı ne zaman?

Sadakatsiz 3. bölüm tekrarı hangi günler var? ">
Sadakatsiz 3. bölüm tekrarı hangi günler var?

Sadakatsiz 3. bölüm tekrarı hangi günler var?

Reytinglerde büyük başarı yakalayan Sadakatsiz'in yeni bölümleri ve tekrar bölümleri izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Neslihan Yeşilyurt'un yönetmenliğini üstlendiği Sadakatsiz dizisinde bir aldatma öyküsü ele alınıyor. Peki, Sadakatsiz tekrarı ne zaman? Sadakatsiz 3. bölüm tekrarı hangi günler var?

Sadakatsiz hangi günler var? ">
Sadakatsiz hangi günler var?

Sadakatsiz hangi günler var?

Kanal D'nin yepyeni dizisi Sadakatsiz ilk bölümleri ile izleyiciden tam not aldı. İlk bölümü büyük bir merakla izlenen Sadakatsiz'in ikinci bölümü 14 Ekim Çarşamba günü ekranlara geldi. Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrolde oynadığı Sadakatsiz'in tekrar ve yeni bölümlerinin hangi günler yayınlanacağı araştırılıyor. İşte Sadakatsiz yeni bölüm ve tekrar günleri...