• $8,0627
  • €9,6698
  • 461.331
  • 1408.14

PTT personel alımı tarihleri  
haberleri

PTT personel alımı tarihleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika PTT personel alımı tarihleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

PTT sözleşmeli personel alımı şartları nasıl? ">
PTT sözleşmeli personel alımı şartları nasıl?

PTT sözleşmeli personel alımı şartları nasıl?

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT), 2020'de 55 bin personel alımı yapılacağını duyurmuştu. PTT sözleşmeli personel alımı binlerce aday tarafından bekleniyor. PTT bünyesinde çalışmak isteyenler, alım için başvuru tarihlerini kaçırmak istemiyor. TT bünyesine On sekiz yaşını tamamlamış ve giriş sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz altı yaşından gün almamış olanların diğer şartları da taşımaları halinde alımı yapılıyor. Peki, PTT 55 bin personel alımı başvuruları ne zaman?

PTT personel alımı bekleniyor!">
PTT personel alımı bekleniyor!

PTT personel alımı bekleniyor!

PTT bünyesinde çalışmak isteyenler personel alımı ile ilgili açıklamaları yakından takip ediyor. PTT Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz sene yapılan açıklamada 55 bin personel alımı yapılacağı ilan edilmişti. Alıma, atanacağı pozisyon için Yönetim Kurulu tarafından belirlenen öğrenim şartını haiz olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurum veya kuruluşundan emekli olmamak gibi şartları taşıyan adaylar başvurabiliyor.