• $7,3854
  • €8,9816
  • 419.422
  • 1488.21

ptt memur alımı  
haberleri

ptt memur alımı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika ptt memur alımı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

PTT personel alımı 2021 yapılacak mı, ne zaman? PTT personel alımı şartları neler?">
PTT personel alımı 2021 yapılacak mı, ne zaman? PTT personel alımı şartları neler?

PTT personel alımı 2021 yapılacak mı, ne zaman? PTT personel alımı şartları neler?

PTT personel alımları sık sık arama yapılan başlıklardan oluyor. Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT) geçtiğimiz yıl 55 bin personel alımı gerçekleştireceğinin duyurmuştu. Milyonlarca kişi şimdi güncel ilanları takip ediyor. PTT personel alımı 2021 ne zaman? PTT sözleşmeli personel alımı şartları nelerdir?

PTT memur alımı şartları nelerdir? PTT alımı yapılacak mı? ">
PTT memur alımı şartları nelerdir? PTT alımı yapılacak mı?

PTT memur alımı şartları nelerdir? PTT alımı yapılacak mı?

PTT bünyesinde çalışmak isteyen binlerce aday, alım ilanlarını yakından takip ediyor. PTT 55 bin personel alımı yapılacağı geçtiğimiz senelerde duyurulmuştu. Alım ile ilgili herhangi bir gelişmenin yaşanıp yaşanmadığı merak ediliyor. Peki, PTT alımı yapılacak mı? PTT sözleşmeli memur alımı şartları nelerdir?

PTT memur alımları bekleniyor...">
PTT memur alımları bekleniyor...

PTT memur alımları bekleniyor...

PTT yeni personel alımı 2021 yılına kaldı. Söz konusu uzun süredir gündemde 55 bin PTT personeli alımı gerçekleşeceği söylentisi geçsede, iddialar gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Yönetmelik değişikliği ile yeni alımlar olması durumunda KPSS şartı aranacağı belirtiliyor. Ancak yakın süreçte PTT personel alımına ilişkin herhangi bir bilgi ya da duyurunun yer almadığı gözlemlenmektedir.

55 bin PTT memuru başvurular ne zaman yapılacak?">
55 bin PTT memuru başvurular ne zaman yapılacak?

55 bin PTT memuru başvurular ne zaman yapılacak?

PTT personel alımları ile ilgili ilanlar, memur olmak isteyen milyonlarca vatandaşın gündeminde yer almaya devam ediyor. Türkiye'nin bir çok yerinden toplamda 55 bin PTT memur alımı gerçekleştireceği duyurusu yapılmıştı. Ancak pandemi süreciyle askıya alınan memur alımları ile ilgili yeni gelişmeler yakından takip ediliyor. Peki PTT memur alımı ne zaman yapılacak? 55 bin PTT personeli alımı için aranan şartlar neler?

PTT bünyesinde 55 bin personel alımı nasıl olacak?">
PTT bünyesinde 55 bin personel alımı nasıl olacak?

PTT bünyesinde 55 bin personel alımı nasıl olacak?

PTT, bazı personel alımlarının KPSS'siz olarak alınmasıyla birlikte araştırılan konular arasında. Koronavirüs nedeniyle bir süredir PTT AŞ tarafından, Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu tarafından verilen kararla yapılan bazı personel alımlarının yürütmesinin durdurulmuştu. PTT memur alımlalrı ihtiyaç duyulan personelin istihdamı için gerekli düzenlemeler yapılarak yeniden düzenlenecek. Peki PTT memur alımıları ne zaman, şartları neler?

PTT KPSS'siz personel alımı başvuruları ne zaman?">
PTT KPSS'siz personel alımı başvuruları ne zaman?

PTT KPSS'siz personel alımı başvuruları ne zaman?

PTT memuru için başvuru yapmak isteyenler yeni duyuruları yakından takip ediyor. Geçtiğimiz yıl bahsi geçen 55 bin kişiyi işe alacağını duyurusu, pandemi nedeniyle uzun süredir askıya alınmıştı. Yeni süreçte nasıl bir yol izleneceği merak edilen PTT Personel Alımları Kurum, PTT memur alımları ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı. Peki PTT KPSS'siz personel alımı başvuruları ne zaman? PTT memur alımı başvuru şartları neler?

PTT alımı şartları nelerdir?">
PTT alımı şartları nelerdir?

PTT alımı şartları nelerdir?

PTT personel alımı şirket bünyesinde çalışmak isteyenler tarafından heyecanla bekleniyor. Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT), 2020'de 55 bin personel alımı yapılacağını açıklamıştı. Alıma On sekiz yaşını tamamlamış ve giriş sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz altı yaşından gün almamış olanlar başvurabiliyor. Peki PTT alımı için diğer şartlar neler? PTT personel alımı başvuruları ne zaman?

PTT personel alımı 2020 ne zaman, hangi tarihte? PTT personel alımı şartları nedir? ">
PTT personel alımı 2020 ne zaman, hangi tarihte? PTT personel alımı şartları nedir?

PTT personel alımı 2020 ne zaman, hangi tarihte? PTT personel alımı şartları nedir?

PTT personel alımı 2020 ne zaman, hangi tarihte? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılıyor. PTT personel alımı son dakika haberleri yakından takip ediliyor. 2020 yılında adaylar tarafından yeni ilanların açıklanması bekleniyor. PTT 19 Kasım 2019 tarihinde yayımladığı yönetmeliğe göre personel alımında bazı değişikliklere gidildiğini duyurdu. PTT personel alımı 2020 ne zaman, hangi tarihte? diye merak edenler için yanıtı haberimizde..