• $7,4404
  • €9,0041
  • 413.815
  • 1471.39

özür dilemek  
haberleri

özür dilemek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika özür dilemek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Hatasını kabullenmeyen insanların ortak özellikleri">
Hatasını kabullenmeyen insanların ortak özellikleri

Hatasını kabullenmeyen insanların ortak özellikleri

Kaç yaşında olursanız olun hata yapmadan yaşamak neredeyse imkânsız. Fakat bazen hataları kabullenmek yerine "haklı çıkma çabası" bir anda dengeleri alt üst eder. Bazı araştırmalar hatalarından sonra özür dilemeyi reddeden insanların özgüvenlerinin daha yüksek olduğunu vurgularken bazıları da insanların değiştirebilecekleri davranışlar için daha fazla sorumluluk aldıklarını vurguluyor. İşte hataların insanlara etkisi...

Hangisinin mucidi icat ettiği şey için 2014'te tüm dünyadan özür dilemiştir?">
Hangisinin mucidi icat ettiği şey için 2014'te tüm dünyadan özür dilemiştir?

Hangisinin mucidi icat ettiği şey için 2014'te tüm dünyadan özür dilemiştir?

Hangisinin mucidi icat ettiği şey için 2014'te tüm dünyadan özür dilemiştir? Ekranların sevilen yarışma programlarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster, her cumartesi ATV'de yayınlanıyor. Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğunda gerçekleşen yarışma programında soru ve cevaplar, yakından takip ediliyor. Bu akşam Kim Milyoner Olmak İster'de yayınlanan sorulardan bir tanesi yarışmacıyı ve ekran başındaki izleyicileri bir hayli zorladı.

Japonya Başbakanı Şinzo Abe gözaltına alınan eski bakan için özür diledi">
Japonya Başbakanı Şinzo Abe gözaltına alınan eski bakan için özür diledi

Japonya Başbakanı Şinzo Abe gözaltına alınan eski bakan için özür diledi

Japonya Başbakanı Abe Şinzo, geçen yıl seçimlere hile karıştırarak oy satın aldığı iddiasıyla gözaltına alınan eski Adalet Bakanı Kawai Katsuyuki ve eşi Kawai Anri hakkında kamuoyundan özür diledi.

Hindistan'da sokağa çıkana ilginç ceza! 500 kez 'özür dilerim' yazacak">
Hindistan'da sokağa çıkana ilginç ceza! 500 kez 'özür dilerim' yazacak

Hindistan'da sokağa çıkana ilginç ceza! 500 kez "özür dilerim" yazacak

Çin'de ortaya çıkarak dünya çapında 1 milyon 800 binden fazla kişiye bulaşan ve 110 binden fazla kişinin ölümüne neden olan korona virüsü nedeniyle ülkelerde salgının yayılmasının önlenmesi için sokağa çıkma yasağı uygulanıyor.