• $7,3208
  • €8,8468
  • 406.821
  • 1553.11

Öykü Çelik Survivor  
haberleri

Öykü Çelik Survivor ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Öykü Çelik Survivor haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Survivor Öykü Çelik'in hayat hikayesini anlattı! Gözyaşlarına hakim olamadı">
Survivor Öykü Çelik'in hayat hikayesini anlattı! Gözyaşlarına hakim olamadı

Survivor Öykü Çelik'in hayat hikayesini anlattı! Gözyaşlarına hakim olamadı

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2021'de ünlüler takımında mücadele eden Öykü Çelik, özel hayatına dair itiraflarda bulundu. Annesi ve babası o küçük yaştayken boşanmasından dolayı lise hayatını teyze ve eniştesinin yanında geçirdiğini söyleyen 'Sevdiklerinize sarılın' diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Öykü Çelik kaç yaşında, nereli? Öykü Çelik kimdir, babası kim? ">
Öykü Çelik kaç yaşında, nereli? Öykü Çelik kimdir, babası kim?

Öykü Çelik kaç yaşında, nereli? Öykü Çelik kimdir, babası kim?

Survivor yarışmacısı Öykü Çelik, magazin gündeminde sıklıkla konuşulan isimler arasında. Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021'deki mücadelesiyle dikkat çeken Öykü Çelik'in hayat hikayesi araştırılıyor. Peki Öykü Çelik kimdir, babası kim? Öykü Çelik kaç yaşında, nereli?

Survivor 2021'e hazırlanan Öykü Çelik: Ünlüyüz diye zengin sanıyorlar">
Survivor 2021'e hazırlanan Öykü Çelik: Ünlüyüz diye zengin sanıyorlar

Survivor 2021'e hazırlanan Öykü Çelik: Ünlüyüz diye zengin sanıyorlar

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği Survivor 2021 Ünlüler kadrosunda yarışacak olan Öykü Çelik gündeme gelecek yeni açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda 'Ben Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı mı? şeklinde yaptığı açıklamaların ardından hem magazin hem de sosyal medyanın gündemine oturmayı başaran Öykü Çelik'ten yeni açıklamalar geldi. Daha sonra durumu kurtarmaya çalışan ünlü oyuncu Öykü Çelik, katıldığı YouTube kanalında yine şaşırtan açıklamaların altına imza attı.

Öykü Çelik'ten olay açıklama: Survivor'da beni çıtır çıtır yiyebilirler!">
Öykü Çelik'ten olay açıklama: Survivor'da beni çıtır çıtır yiyebilirler!

Öykü Çelik'ten olay açıklama: Survivor'da beni çıtır çıtır yiyebilirler!

Magazin dünyasında yaptığı açıklamalarla ağır eleştirilere maruz kalan Öykü Çelik YouTube'da Mennan Şahin'in programına konuk oldu. Son dönemde üzerinde çok yanlış algılar oluşturulduğunu dile getiren Çelik kendisi hakkında çıkan haberlere isyan etti. Çelik, Survivor 2021 yarışma programı ile ilgili de çarpıcı ifadeler yer verdi.

Öykü Çelik: Survivor'a hazırlanıyorum">
Öykü Çelik: Survivor'a hazırlanıyorum

Öykü Çelik: Survivor'a hazırlanıyorum

Survivor 2021 kadrosunda olduğu açıklanan güzel oyuncu Öykü Çelik geçtiğimiz gün spor salonundan çıkarken objektiflere takıldı. Muhabirler ile sohbet eden Öykü Çelik, 'Spordan çıktım, Survivor'a hazırlanıyorum' dedi.

Cemal Hünal'ın ardından Öykü Çelik de Survivor 2021'de">
Cemal Hünal'ın ardından Öykü Çelik de Survivor 2021'de

Cemal Hünal'ın ardından Öykü Çelik de Survivor 2021'de

Survivor 2021 kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı, Cemal Hünal'ın yarışmaya dahil olduğunu açıklamıştı. Son olarak Öykü Çelik'in de Survivor'ın kadrosuna katıldığı iddia edildi.

Öykü Çelik Survivor 2021'de mi? Öykü Çelik kimdir, dizileri neler? ">
Öykü Çelik Survivor 2021'de mi?  Öykü Çelik kimdir, dizileri neler?

Öykü Çelik Survivor 2021'de mi? Öykü Çelik kimdir, dizileri neler?

Acun Ilıcalı tarafından açıklanan Cemal Hünal'ın Survivor 2021'e gidecek ilk yarışmacısının olmasının ardından yeni yarışmacılar da merak edilmeye başlandı. Sosyal medyada dolaşan iddialara göre; oyuncu Öykü Çelik'in 2021 Survivor yeni sezon ikinci yarışmacı olduğu söyleniyor. Peki, Öykü Çelik Survivor 2021'de mi? Öykü Çelik kimdir, dizileri neler? İşte tüm merak edilenler..