• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45

Ömer Arısoy  
haberleri

Ömer Arısoy ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ömer Arısoy haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Başkan Arısoy'dan İBB Meclisi'ne soru önergesi">
Başkan Arısoy'dan İBB Meclisi'ne soru önergesi

Başkan Arısoy'dan İBB Meclisi'ne soru önergesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'nin , “200 bin kitap kütüphaneleriyle buluşuyor" kampanyası kapsamında Eylül ayında dağıtımına başlanan kitapların yazar ve basım bilgilerini içeren künye kısımlarının giyotin ve falçata yoluyla kesilmiş olduğunu ve bunları örnekleriyle birlikte İBB Meclisi'ne sunan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan konuyla ilgili cevap beklediklerini dile getirdi.

Kültür turizminde yeni destinasyon: Zeytinburnu">
Kültür turizminde yeni destinasyon: Zeytinburnu

Kültür turizminde yeni destinasyon: Zeytinburnu

1970'lerden 1990'ların sonuna kadar şehrin dışı, gecekondu bölgesi, sonradan oluşan bir yerleşim gibi görülen Zeytinburnu, tamamlanan Kültür Vadisi Projesi ile İstanbul'un yeni kültür turizmi destinasyonu olarak hayat buldu. Kazlıçeşme Sanat Merkezi'nin zemininde bulunan mozaik ise yakın zamanda müze olarak ziyaret edilecek. Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, 20 yılda yaşanan kültürel dönüşümü Akşam Cumartesi'ye anlattı.

Kültür sanat dergisi ‘Z‘ dijital ortamda! Zeytinburnu'ndan iki kaynak eser">
Kültür sanat dergisi ‘Z‘ dijital ortamda! Zeytinburnu'ndan iki kaynak eser

Kültür sanat dergisi ‘Z‘ dijital ortamda! Zeytinburnu'ndan iki kaynak eser

Zeytinburnu Belediyesi'nin tematik dergisi ‘Z'nin dördüncü sayısı ‘müzik' temasıyla yayımlandı. Çalışmada A'dan Z'ye dünyanın tüm müzikal seslerine kulak verildi.