• $8,1109
  • €9,7903
  • 460.603
  • 1362.42

ogm işe alım  
haberleri

ogm işe alım ile ilgili tüm haberleri ve son dakika ogm işe alım haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

OGM 700 işçi alımı yapacak">
OGM 700 işçi alımı yapacak

OGM 700 işçi alımı yapacak

Orman Genel Müdürlüğü 700 sürekli işçi alımı yapacağını Resmi Gazete'de yayımlanan ilan ile duyurdu. OGM işçi alımı için sözlü ve uygulamalı yapılacak olan sınavda gerekli şartları taşıyan adaylar İŞKUR üzerinden başvuru yapacak. OGM işçi alımı İŞKUR'un açık iş ilanları bölümde yer alacak.

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) kurası ne zaman? ">
Orman Genel Müdürlüğü (OGM) kurası ne zaman?

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) kurası ne zaman?

Orman Genel Müdürlüğü personel alım ilanlarına yoğun ilgi gösteriliyor. OGM taşra teşkilatında 5 ay 29 gün süreyle çalıştırılmak üzere 390 adet Geçici İşçi alımı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yapılacağını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. OGM 390 personel alımı için başvurular, bugün sona erecek. Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilen illere kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacak. İŞKUR OGM işçi alımlarına dair tüm detaylar haberimizde..

OGM personel alımı ne zaman? OGM sözleşmeli personel alımı şartları 2020 neler?">
OGM personel alımı ne zaman? OGM sözleşmeli personel alımı şartları 2020 neler?

OGM personel alımı ne zaman? OGM sözleşmeli personel alımı şartları 2020 neler?

Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü tarafından yeni alım ilanı yayınlandı. Orman Genel Müdürlüğü bünyesine 122 sözleşmeli personel alımı yapılacak. OGM personel alımı ne zaman? OGM sözleşmeli personel alımı şartları 2020 neler? sorularının yanıtı adaylar tarafından yoğun olarak araştırılmaya başlandı. 2020 OGM sözleşmeli personel alımı ile ilgili detaylara haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz..