• $ 6,8604
  • € 7,787
  • 398.784
  • 118713
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
01 Temmuz 2020 Çarşamba 15:10 | Son Güncelleme:

Yaz sezonunda trend mayo ve bikini renkleri: Sarı, turuncu, yeşil...

Yaz sezonunun trendleri sahillerde göz kamaştıracak. Markalar yaz trendine uygun moda renk ve desenleriyle yeni koleksiyonlarını paylaştı. Sarı, turuncu, yeşil ve kırmızının ağırlıklı olduğu rengarenk koleksiyon kadınlar için mayo ve bikinilerden plaj elbisesine, erkeklerde ise şorttan tişörtlere yüzlerce kombin seçeneği sunuyor.

Yaz sezonunun başlamasıyla sahillerde tarzıyla fark oluşturmak isteyenler için, yeni koleksiyonlar göz dolduruyor. Peki, 2020 yaz sezonunda mayo ve bikinilerde en çok hangi renkler tercih edilecek? Yaz sezonunun trendleri neler olacak?

Sezonun gözde mekanı sahilde şık ve tarz gözükmek isteyenler için markalar birbiri ile yarışıyor. En moda renk ve desenleri ile göz kamaştıran koleksiyonlar deniz tutkunlarını için raflarda yerini aldı.

Yazın bitmeyen enerjisinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyonda her rengin ruhuna özgü parçalar tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Sarı, turuncu, yeşil ve kırmızının ağırlıklı olduğu rengarenk koleksiyon kadınlar için mayo ve bikinilerden plaj elbisesine, erkeklerde ise şorttan tişörtlere yüzlerce kombin seçeneği sunuyor. Minik hanımefendi ve beyefendileri de unutmayan markalar birbirinden farklı ve eğlenceli tatil valizleri tasarladı.

TROPİK DESENLER ÖN PLANDA

Yediden yetmişe herkesin kendi tarzına uygun farklı modelleri kombinleme imkânı sunan koleksiyonun favori parçaları ise tropik desenli tasarımlar. Plaj terliklerinden havlulara, pareodan tüm aksesuarlara tatilin bütün ihtiyaçlarına cevap veren koleksiyonda hasır şapka ve çantalar yaz aylarına damgasını vuracak seçenekler arasında yer alıyor.

Araba fiyatına bir kurbanlık daha satıldı

Araba fiyatına bir kurbanlık daha satıldı

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!

Dünyanın nazar boncuğu 'Meke Gölü'nde bir damla su kalmadı

Dünyanın nazar boncuğu 'Meke Gölü'nde bir damla su kalmadı

Bitter çikolata tüketmek için 10 neden

Bitter çikolata tüketmek için 10 neden