• $7,8755
  • €9,3869
  • 457.566
  • 1342.49

masterchef son eleme adayları  
haberleri

masterchef son eleme adayları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika masterchef son eleme adayları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

MasterChef'te kim elendi? 8 Kasım MasterChef'te elenen isim kim oldu?">
MasterChef'te kim elendi? 8 Kasım MasterChef'te elenen isim kim oldu?

MasterChef'te kim elendi? 8 Kasım MasterChef'te elenen isim kim oldu?

Dün MasterChef'te kimin elendiği izleyiciler tarafından merak ediliyor. 8 Kasım Pazar akşamı ekranlara gelen MasterChef'te ilk olarak haftanın son oyunu oynandı ve 3. eleme adayı da belirlendi. Türk Mutfağından yemeklerin yapıldığı dokunulmazlık oyununun kazananı mavi takım oldu. Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı alan isim ise kaptan Serhat oldu. Peki, dün MasterChef'te kim elendi? 8 Kasım MasterChef'te Barbaros mu, Uğur mu, Furkan mı elendi?

MasterChef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef'te haftanın eleme adayları kimler?">
MasterChef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef'te haftanın eleme adayları kimler?

MasterChef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef'te haftanın eleme adayları kimler?

Televizyon ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı MasterChef Türkiye haftanın son dokunulmazlık oyunu ile izleyici karşısına çıktı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da son dokunulmazlık oyununda dış çekim yapıldı. Çekimleri Balıkesir'de gerçekleştirilen oyunda kırmızı ve mavi takım kozlarını paylaştı. Peki, 17 Ekim MasterChef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? MasterChef eleme potasında kimler var, eleme adayları kim oldu?

26 Eylül MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu">
26 Eylül MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu

26 Eylül MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu

MasterChef Türkiye'nin 26 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde haftanın son eleme adaylarını belirlemek üzere dokunulmazlık oyunu oynandı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacılarının mücadele ettiği oyunda zaman zaman tansiyon yükseldi ve yarışmacılar arasında tartışmalar yaşandı. Anlamlı bir proje için yemek pişiren yarışmacılar ekran başındakilerin beğenisini kazandı. Peki, MasterChef eleme adayları kimler oldu? 26 Eylül MasterChef eleme potasına kimler gitti?