• $7,8421
  • €9,4217
  • 450.505
  • 1328.73

masterchef celal  
haberleri

masterchef celal ile ilgili tüm haberleri ve son dakika masterchef celal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

MasterChef'te şaşırtan eleme! Gözyaşlarını tutamadı...">
MasterChef'te şaşırtan eleme! Gözyaşlarını tutamadı...

MasterChef'te şaşırtan eleme! Gözyaşlarını tutamadı...

MasterChef Türkiye'de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. 16 yarışmacının mücadele ettiği yarışmada sürpriz bir isim veda etti. 6 yarışmacının mücadele ettiği potada bu hafta elenen Celal oldu. Şefler ise yeni bir kararı açıkladı...

MasterChef Celal kaç yaşında? MasterChef yarışmacısı Celal Sarıgül kimdir, nereli?">
MasterChef Celal kaç yaşında? MasterChef yarışmacısı Celal Sarıgül kimdir, nereli?

MasterChef Celal kaç yaşında? MasterChef yarışmacısı Celal Sarıgül kimdir, nereli?

Celal Sarıgül MasterChef Türkiye'nin en dikkat çekici yarışmacıları arasında yer alıyor. Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye yine birbirinden iddialı isimlere ev sahipliği yapıyor. Gerek gösterdiği performans gerek de karizmatik duruşuyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Celal Sarıgül birçok kişi tarafından favori olarak gösteriliyor. Peki, MasterChef Celal nereli ve kaç yaşında?

MasterChef Celal hakkında merak edilenler...">
MasterChef Celal hakkında merak edilenler...

MasterChef Celal hakkında merak edilenler...

MasterChef Celal, ilk haftada eleme potasına giren isimler arasında yer alıyor. Yarışmaya Kıbrıs'tan katılan Celal, iddialı yarışmacılar arasında yer alıyor. Son dokunumazlık oyununda başarılı olan tabakta da emeği bulunan Celal, eleme potasından çıkabilmek için tüm hünerlerini segileyecek.

MasterChef Celal nereli? ">
MasterChef Celal nereli?

MasterChef Celal nereli?

MasterChef yarışmacısı Celal Sarıgül mücadelesiyle ekran başındakilerin beğenisini kazandı. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna jüriliğinde Tv8 ekranlarında yayınlanan yarışmada mücadele eden Sarıgül'ün ana kadroya girip giremeyeceği ise merak konusu oldu. Peki, MasterChef kimdir? MasterChef 2020 Celal Sarıgül kaç yaşında ve nereli?

MasterChef Celal ile ilgili merak edilenler...">
MasterChef Celal ile ilgili merak edilenler...

MasterChef Celal ile ilgili merak edilenler...

MasterChef 2020 heyecanı hız kesmeden devam ediyor. MasterChef Türkiye'de ana kadronun ilk 8 ismi dün akşam belli oldu. Şimdi MasterChef'te sıra sonraki 8 ismi belirlemeye geldi. Yeni yarışmacılarla yepyeni bir heyecan ekranlara taşınacak. MasterChef Celal Sarıgül kaç yaşında, nereli? MasterChef Celal kimdir? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu.