• $8,4422
  • €10,1973
  • 494.899
  • 1441.33
21 Nisan 2021 Çarşamba 09:57 | Son Güncelleme:

Tüm dünyanın gözü onların üstündeydi... Prens William ve Harry'nin cenazedeki sohbeti deşifre edildi

Tüm dünyanın gözü onların üstündeydi... Prens William ve Harry'nin cenazedeki sohbeti deşifre edildi

Prens Harry ve William yaşanan tatsız olayların ardından Kraliçe 2. Elizabeth'in eşi Prens Philip'in cenaze töreninde yan yana geldi. Kardeşlerin törende konuştukları merak edilirken sonunda ortaya çıktı. Uzmanların yaptığı deşifreye göre Prens William törenin 'harika' olduğunu ifade ederken Prens Harry de 'İstediği gibiydi' yanıtını verdi.

Kraliçe 2. Elizabeth'in eşi Prens Philip'im cenaze töreni geçtiğimiz cumartesi günü düzenlendi. Dünya tarafından yakından takip edilen cenaze töreninde bir süredir araları açık olan Prens Harry ve William'ın bir araya gelmesi hem İngiliz basınında hem de dünya basınında gündem oldu.

Kardeşlerin yan yana geldikleri yaptıkları kısa sohbetin ne olduğu merak edilirken dudak okuma uzmanları tarafından deşifre edildi. Konuşmada, Prens William kardeşine törenin "harika" olduğunu söyledi. Prens Harry ise abisine "İstediği gibiydi" cevabını verdi.

Prens Harry, 'Evet harikaydı, değil mi' dedi. Prens William da 'Kesinlikle güzel bir törendi, ah, o müzik...' yanıtını verdi.

<p>Akşam Gazetesi Spor Müdürü Kenan Karcı Süper Lig'de tüm  merak edilenleri Ezgi Aşık'a anlattı.</p

Süper Lig'de şampiyon kim olur?

Şırnak Valisi Pehlivan, Cudi Dağı'nda konuşlu üs bölgelerinde incelemelerde bulundu

Bayram alışverişinin kalbi Eminönü ve Mısır Çarşısı sessiz

Toroslar'da baharla yeşile bürünen yaylalar görenleri kendine hayran bırakıyor