• $ 5,7378
  • € 6,3951
  • 277.251
  • 99785.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Sinan Akçıl'a bu kez icra şoku!

Burcu Kıratlı'yla boşanmanın eşiğinden dönen Sinan Akçıl'a kötü haber geldi. Sinan Akçıl'ın başı bu kez icra memurlarıyla başı dertte... Ünlü müzisyen hakkında 40 bin liralık borcunu ödemediği gerekçesiyle icra takibi başlatıldı.

Beş ay önce nikah masasına oturduğu Burcu Kıratlı'yla sıkıntılı günler geçiren Sinan Akçıl'ın peşini aksilikler bırakmıyor. 

Saran Holding CEO'su Alan Kenan Saran alacaklı sıfatıyla besteci Sinan Akçıl hakkında İstanbul İcra Müdürlüğü'nde 40 bin TL'lik icra takibi başlattı. İcra dosyasında borçlu gözüken Sinan Akçıl'ın ödeme yapması gereken 7 günlük süreyi kaçırdığı için haciz işlemlerine başlandığı öğrenildi.

Ebru Şallı'yla aşk yaşadığı dönemde ünlü mankenden bir buçuk yıl içinde 800 bin lira alıp geri ödeme yapmadığı iddia edilen Akçıl, aynı dönemde şoförünün de '6 aydır maaş alamıyorum' şeklindeki ifadesiyle haber olmuştu. Bir dönem birlikte çalıştığı yapımcıya da 400 bin lira borçlanıp geri ödeme yapmayan ünlü müzisyenin yine borç batağında olması 'Böyle çok kazanan bir sanatçı nasıl olur da borçlanır' sorusunu akıllara getirdi. Ünlü müzisyenin sevenleri büyük şok yaşadı.

TOPARLANMA ÇABASI

Tanışır tanışmaz evlenme kararı alıp nikah masasına oturan Sinan Akçıl'la eşi Burcu Kıratlı'nın mutluluğu beşinci ayda sarsıldı. Ünlü çift, şimdilerde ilişkilerini toparlamak için mücadele ediyor. (Güneş)

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Milli Savunma Bakanlığı´nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, bir Mehmetçik kendilerine

Mehmetçik´e Duygulandıran Mektup

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Tarlaya gömülü halde bulundu! İş makinesiyle çıkarıldı

Şansız insanların başına trajikomik olaylar