• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
15 Şubat 2021 Pazartesi 17:41 | Son Güncelleme:

Shawn Mendes'dan mide bulandıran hareket! Sevgilisi Camila Cabello'nun ayağını öptü

Shawn Mendes'dan mide bulandıran hareket! Sevgilisi Camila Cabello'nun ayağını öptü

Shawn Mendes ve Camila Cabello çifti 2019 yılından bu yana aşk yaşıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımı yapan çift sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü çiftten Mendes, sevgilisinin ayağını öptüğü anları paylaşırken takipçileri mide bulandırıcı olarak yorumladı.

Senorita adlı klipte birlikte rol alan Camila Cabello ve Shawn Mendes'in uyumu çok beğenilmiş ve aşk haberlerini gündeme getirmişti. Ünlü şarkıcılar klibin ardından 2019 yılında yeni bir aşka yelken açtı.

Kliten sonra aşk yaşamaya başlamaları reklam olarak Camila Cabello konuyla ilgili şunları söylemişti: 'İnsanlar ne isterlerse söyleyebilirler. Spekülasyon yapabilirler ama biz kendi hayatımızı yaşamaya devam edeceğiz, tadını çıkaracağız ve kimse izlemiyormuş gibi seveceğiz. Yaşamak istediğim hayat bu. İnsanların dahil olabilmesi için bir kapı açmayı asla istemiyorum'

Karantinayı birlikte geçiren ünlü çift 14 Şubat Sevgililer Günü'nde paylaşımda bulundu. Shawn Mendes, sevgilisinin ayağını öptüğü anları takipçileri ile paylaştı. Shawn Mendes, "Ayağını öpüyorum çünkü seni seviyorum" diyerek sevgilisinin ayak parmaklarını öperken takipçileri tarafından mide bulandırıcı olarak yorumlandı.

<p>Samsun'da eski eşi E.M.'yi sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının önünde öldüresiye döven İbrahim

Samsun'daki caninin ifadesi ortaya çıktı: Bir anda gözüm döndü ve sinir krizi geçirdim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı