HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3211
  • 6,0822
  • 208.92
  • 93.953
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Shakira'nın yıldızları

Ünlü sanatçı Shakira’nın dünya turnesi kapsamında Vodafone Park’ta verdiği konsere sevenleri kadar yıldızlar da yoğun ilgi gösterdi. 

x

ShakIra'nın ‘’El Dorado Dünya Turnesi’’ kapsamında BKM Organizasyonuyla Vodafone Park’ta verdiği konseri Ezgi Mola, Sinan Akçıl, Demet Özdemir, Aleyna Tilki ve Deniz Akkaya gibi birçok ünlü isim izledi. 11 yıl aradan sonra geldiği İstanbul’da 35 bin kişiye unutulmaz anlar yaşatan Shakira, kendisiyle özdeşleşen dans şovlarıyla görsel bir şölen sundu. 2 saat sahnede kalan Shakira, “İstanbul yine büyüleyici... Burada kendimi şımartılmış hissediyorum’’ açıklamasını yaptı. 

Shakıra, dün İstanbul’dan ayrıldı. ‘El Dorado Dünya Turnesi’ kapsamında Lübnan’a geçen Shakira, Atatürk Havalimanı Özel Havacılık Terminali’nde Türkçe 'Görüşürüz' diyerek el salladı. 

SAHNEDE PIQUE UĞURU 

Sanatçı, ayrıca gitarının arkasına sevgilisi Gerard Pique’nin ve çocuklarının olduğu bir fotoğraf karesini yapıştırdı. Seslendirdiği şarkı sonrası gitarını kaldırarak fotoğrafı seyirciye gösteren Shakira, büyük alkış aldı. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 100 yaşındaki Nazmiye Balcı´yı tedavi gördüğü hastanede

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nazmiye Balcı´yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

NASA 'Concorde'un oğlu' için düğmeye bastı

Türkiye'nin en yüksek barajı projesinde sona geliniyor

En Çok Okunanlar