• $8,1308
  • €9,7187
  • 456.08
  • 1378.37
07 Mart 2021 Pazar 11:32 | Son Güncelleme:

Selena'nın Nazlı'sı Dilara Kurtulmuş büyüdü genç kız oldu... Görenler tanıyamadı

Selena'nın Nazlı'sı Dilara Kurtulmuş büyüdü genç kız oldu... Görenler tanıyamadı

Başrollerinde Sinem Kobal, Sinan Çalışkanoğlu, Zuhal Topal, Cansu Demirci, Gizem Güven, Hazal Şenel, Gökhan Keser, Ümit Erdim gibi isimlerin rol aldığı Selena dizisinin küçük Nazlı'sı Dilara Kurtulmuş büyüdü genç kız oldu. Dilara Kurtulmuş'un son halini görenler gözlerine inanamadı. Sosyal medyada içerik üretip paylaşan Kurtulmuş, 'Dizi dönüm noktam oldu, herkes beni 8 yaşında zannediyor' dedi.

Bir döneme damgasını vuran ATV ekranlarının sevilen yapımları arasına adını yazdıran başrollerini Sinem Kobal, Sinan Çalışkanoğlu, Zuhal Topal, Cansu Demirci, Gizem Güven, Dilara Kurtulmuş, Hazal Şenel, Gökhan Keser, Ümit Erdim'in paylaştığı Selena dizisi tekrar bölümleriyle de izlenmeye devam ediyor.

Dizinin tekrar bölümlerinin yayınlanmasıyla çocuk oyuncularının da değişimi merak konusu oldu. Selena dizisinde evin en küçüğü Nazlı rolü ile izleyici karşısına çıkan Dilara Kurtulmuş büyüdü genç bir kız oldu.

Şimdilerde sosyal medyada video çekip içerik üreten Kurtulmuş, oyunculuğa başlama serüvenini şu sözlerle anlattı:

'Avusturya'da doğdum ve iki yaşındayken Türkiye'ye temelli dönüş yaptık. Mavi gözlü ve kıvırcık sarı saçlı bir bebektim. Çok tatlı da bir bebekmişim ve insanlar sokakta dönüp bir daha bakarmış. Bir gün ailem bir kafede otururken cast ajansı sahibi birileri reklamlarda oynamam gerektiğini söylemiş. Kısa bir araştırmadan sonra da beni bir cast ajansına yazdırmışlar.

Birçok reklam filminde oynadım. 'Bir Dilim Aşk', 'Anne Babamla Evlensene', 'Kadının Sessizliği', 'Hayat Bilgisi' gibi dizilerde rol aldım. Ailemin giyim mağazası vardı, orada çalışan birinin abisi de 'Selena'nın setindeymiş.

Çalışanımız, 'Nazlı' rolü için beni aradıklarını öğrendikten sonra bir araya gelmemizi sağladı. Ardından 8 yaşında 'Selena'da oynamaya başladım. Dizi, hayatımın dönüm noktası oldu. Sette kimse kimseden nefret etmezdi. Herkes çok iyi anlaşırdı. Çok güzel bir dönemdi. Setin en sevileni bendim. Bana sürekli hediyeler alırlardı. Okulda çok fazla arkadaşım yoktu. Çünkü hafta sonları ve okul çıkışlarında sete giderdim. İnsanların beni 'Selena' yüzünden mi sevdiklerini tam anlayamıyordum. Birazcık da üzülüyordum, sokaktaki insanların bana sürekli 'Selena' demesinden. Ama sonrasında da alıştım.'

<p>Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe konuk ettiği Gaziantep FK'yi 3-1 mağlup ederek şampiyonluk yarı

Fenerbahçe-Gaziantep FK Maç Yorumu

Güvenliğin dikkati, hayatını kurtardı

Polisin ikna çalışması sonucu teslim olan terörist ailesiyle buluşturuldu

Osmanlı döneminde padişahların iftar sofralarını süsleyen yemekler