• $9,3235
  • €10,8599
  • 529.045
  • 1417.7
22 Mayıs 2021 Cumartesi 15:41 | Son Güncelleme:

Şarkıcı Sinead O'Connor'dan kan donduran itiraf: Prince'in elinden zor kurtuldum

Şarkıcı Sinead O'Connor'dan kan donduran itiraf: Prince'in elinden zor kurtuldum

Müslüman olmasının ardından dikkatleri üzerine çeken Sinead O'Connor, kaleme aldığı kitabında yıllar önce yaşadığı trajik olayı anlattı. 2016 yılında hayatını kaybeden şarkıcı Prince'in malikanesinde taciz ve şiddete uğradığını açıklayan O'Connor, elinden zor kurtulduğunu da sözlerine ekledi. O'Conner, ‘Prince bana röportajlarımda küfür ettiğim gerekçesiyle fiziksel saldırıda bulundu. Ama o aslında kadınları şiddetli bir şekilde taciz eden biriydi.' dedi.

'Nothing Compares 2U' şarkısı ile 90'lı yıllara damgasını vuran Sinead O'Connor, 'Remembering' (Hatıralar) isimli anı kitabını önümüzdeki ay piyasaya çıkarak. O'Connor, 2016 yılında hayatını kaybeden şarkıcı Price ile yaşadığı kötü anılarını anlattı.

'Nothing Compares 2U' şarkısının popüler olmasının ardından uluslararası müzik listelerini kasıp kavuran Sinead O'Connor, ABD'li şarkıcı Price'ın kendisini malikanesine davet ettiğini kaleme alırken açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. 54 yaşındaki İrlandalı şarkıcı şunları söyledi: da sözlerine ekledi:

'Söz konusu malikanede Prince'in fiziksel şiddetine ve tacizine uğradıktan sonra gece yarısı bir fırsatını bulup oradan yaya olarak dışarı kaçtım. O gece Prince'in elinden zor kurtuldum. Prince bana röportajlarımda küfür ettiğim gerekçesiyle fiziksel saldırıda bulundu. Ama o aslında kadınları şiddetli bir şekilde taciz eden biriydi.

Prince o gece bana daha sert yumruk atabilmek için yastık savaşı yapmayı da önerdi. Yaşadığım şoku ve dehşet dolu dakikaları hala ürpererek hatırlıyorum. Ben olay gecesi malikaneden yaya olarak kaçtıktan sonra Prince beni otomobiliyle takip ederek otoyolda da kovaladı. Neyse ki kaçmayı başardım.'

<p> </p>

Trabzonspor-Fenerbahçe Maç Yorumu Hakemin hatası var mıydı?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar